Przerwany mecz po brutalnym ataku grającego trenera w sparingu drużyn z okręgówki

Strug SZiK Tyczyn, drużyna z rzeszowskiej ligi okręgowej, w sobotnie popołudnie zmierzyła się w meczu sparingowym z MKS-em Błękitni Ropczyce. Mecz został przedwcześnie zakończony po bandyckim ataku grającego trenera gości.

W 60. minucie Rafał Rudny brutalnie sfaulował Konrada Zabawę. Młody zawodnik Strugu został przetransportowany do szpitala.

Strug jest wiceliderem rzeszowskiej klasy okręgowej po rundzie jesiennej. Ma 33 punkty. To dwa mniej od liderujących rezerw Resovii.

Strug SZiK Tyczyn zmierzył się w sobotnie popołudnie w meczu sparingowym z MKS-em Błękitni Ropczyce. W 60. minucie doszło do skandalicznego zdarzenia. Grający trener gości Rafał Rudny bezpardonowo zaatakował wślizgiem z wyprostowanymi nogami piłkarza Strugu, Konrada Zabawę. Na wniosek gospodarzy z Tyczyna mecz, po tym brutalnym faulu, został zakończony.

– Zdegustowany bezradnością swojej drużyny i obrotem spraw na boisku, grający trener drużyny z Ropczyc Rafał Rudny zaatakował bezpardonowo wyprostowanymi nogami wślizgiem Konrada Zabawę. Po tym zdarzeniu na wniosek naszej drużyny mecz został zakończony. Przykre to, że trener, który ma wychowywać daje taki przykład na boisku – czytamy na facebookowym profilu wicelidera rzeszowskiej klasy okręgowej.

„Niepoważne. Trener wjeżdża sankami w nastoletniego chłopaka i to jeszcze w sparingu. Wielomiesięczny zakaz wykonywania zawodu i dotkliwa kara finansowa. Nie ma miejsca dla takich ludzi w piłce” – skomentował Dominik Pasternak, dziennikarz TVP Sport, który jednocześnie poinformował, że Rudny kilka tygodni wcześniej został wybrany trenerem powiatu.

Zabawa został błyskawicznie przewieziony do szpitala. Po szczegółowych badaniach okazało się, że miał ogromne szczęście w nieszczęściu. Diagnoza to skręcenie stawu skokowego.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.