Radunia Stężyca demoluje rywala w 19. kolejce drugiej grupy III ligi

W dzisiejsze przedpołudnie ruszyła 19. kolejka rozgrywek III ligi w grupie II. W meczu który rozpoczął się o godzinie 11 rywalizowały drużyny Radunii Stężyca oraz Chemika Police.

Gospodarze, którzy po 18 kolejkach zajmują pozycją lidera podejmowali drużynę z dołu tabeli (20.miejsce)

Jak można się domyślić, spotkanie miało raczej jednostronny przebieg. Drużyna Raduni, która w swoim składzie ma wielu zawodników z przeszłością w Ekstraklasie czy nawet reprezentacji Polski (Rafał Kosznik rozegrał jedno spotkanie) zdecydowanie przeważała, co odzwierciedla wynik spotkania.

Już po 45 minutach właściwie wszystko było rozstrzygnięte, bowiem ekipa ze Stężycy prowadziła 6:0

Druga odsłona spotkania przyniosła jeszcze trzy bramki dla gospodarzy. Goście zakończyli zawody bez choćby honorowego trafienia.

Wydaje się, że przy takiej formie, ekipa która stała się znana na całą Polskę głównie dlatego, że proponuje swoim piłkarzom bajeczne jak na trzecioligowe warunki kontrakty, nie będzie miała problemów z awansem na poziom centralny.

Kilka dni temu gruchnęła wiadomość jakoby włodarze klubu ze Stężycy byli zainteresowani pozyskaniem Patryka Małeckiego. To pokazuje jak duże możliwości finansowe posiada klub z powiatu kartuskiego.

Radunia Stężyca – Chemik Police 9:0 (6:0)

Paweł Wojowski 20′

Juliusz Letniowski 25′, 44′,51′

Rafał Kosznik 27′

Dawid Cempa 31′

Wojciech Fadecki 34′

Dawid Retlewski 81′

Radosław Stępień 86′

*****

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.