Reprezentant Polski w Villarrealu? „Nawet bym się nie zastanawiał”

Jakub Piotrowski znajduje się w kapitalnej dyspozycji. Coraz więcej mówi się o zainteresowaniu reprezentantem Polski ze strony kolejnych klubów z topowych lig. Jednym z kandydatów do pozyskania pomocnika Łudogorca Razgrad miałby być hiszpański Villareal.

Jakub Piotrowski po znakomitych występach w lidze bułgarskiej stał się również pierwszoplanową postacią w kadrze Michała Probierza. Forma Polaka wzbudziła zainteresowanie wielu silnych klubów. Jednym z nich jest Villarreal. Jak potencjalny transfer Piotrowskiego do Hiszpanii ocenili eksperci Kanału Sportowego w programie La Liga Bonita?

– Musielibyśmy zadać sobie pytanie z kim miałby konkurować o miejsce w składzie. Jeżeli mówimy o piłkarzach takich jak Comesaña, Capoue i Parejo, to mimo wszystko są to zawodnicy szczebel wyżej, jeśli nie więcej. Zwłaszcza Parejo, który jest nie do ruszenia. Samo miejsce w Hiszpanii i Villarreal jako klub – absolutnie na tak. To jest zespół, z którego zawodnicy wychodzą dalej w świat – skomentował Cezary Wilk.

W podobnym tonie wypowiadał się były Wojciech Kowalczyk, były zawodnik Realu Betis.

– Tutaj może zabraknąć trochę minut, zwłaszcza jeśli Villarreal nie będzie grał w Europie. Zdaję sobie sprawę jednak z tego, że Villarreal potrzebuje zmian. Marcelino na pewno będzie chciał coś pozmieniać, spodziewam się transferów zarówno wychodzących, jak i przychodzących – zauważył Kowalczyk.

– Ten sezon im nie wypalił, ale to wciąż jest czołówka ligi hiszpańskiej. Wydaje mi się, że nie byłoby łatwo o grę, ale gdybym dostał taką propozycję na miejscu Piotrowskiego, to nawet bym się nie zastanawiał czy ją przyjąć. Musiałby on jednak powiedzieć sobie, że będzie grał zdecydowanie mniej niż w Bułgarii – dodał.

– Wydaje mi się, że trener Marcelino to taki człowiek, który lubi i docenia takich pracusiów, piłkarzy dynamicznych, dodających trochę życia w środku pola. To by było naprawdę dobre rozwiązanie – podsumował Wilk, były piłkarz Deportivo La Coruña.

Źródło: Kanał Sportowy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.