Rozmowa z Krzysztofem Ochedalskim, wiceprezesem wiceprezes Polskiego Związku Teqballu

Portal „Prosto z autu”, współpracujący z Galaktycznym Futbolem, zamieścił na swoim kanale YouTube rozmowę z Krzysztofem Ochedalskim, wiceprezesem wiceprezes Polskiego Związku Teqballu. Zapraszam.

PZTEQ został założony w październiku 2019 roku z inicjatywy Prezesa Związku Michała Listkiewicza oraz osób decyzyjnych, które weszły w skład Zarządu. Celem jest popularyzacja dyscypliny i dystrybucja stołów teqball, poprzez podejmowanie różnych inicjatyw sportowych i społecznych i ścisłą współpracę z podmiotami państwowymi, takimi jak Ministerstwo Sportu, Polski Komitet Olimpijski i Polski Związek Piłki Nożnej.

Reprezentacja Polski regularnie bierze udział w turniejach międzynarodowych od 2017 roku. Polska to jeden z najdłużej działających i najbardziej utytułowanych krajów w całej hierarchii światowego teqballa.

Do największych sukcesów polskiego teqballu należą srebrny (Budapeszt – 2019) i brązowy (Reims – 2018) medal mistrzostw świata w grze pojedynczej, złoto w elitarnym turnieju Teqball Masters (2019) w Arabii Saudyjskiej oraz srebro w szlagierze internacjonalnym „Warsaw Cup” (2018).

Ambasadorami PZTEQ są Andrzej Strejlau, Szymon Marciniak, Paweł Golański i Piotr Dziewicki.

Poniżej rozmowa z Krzysztofem Ochedalskim, wiceprezesem PZTEQ.

https://www.youtube.com/watch?v=98ZN_EqaeyM


Zapraszam do subskrybowania kanału „Prosto z autu”. Link TUTAJ

Wspomniany portal możemy też śledzić na Facebooku oraz Twitterze


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.