Sponsor Strategiczny żąda od PZPN wyjaśnień w sprawie Czesława Michniewicza

Inpost, Sponsor Strategiczny PZPN, zgłosił się z prośba do władz federacji piłkarskiej o wyjaśnienia w sprawie Czesława Michniewicza.

Przed kilkoma tygodniami została ogłoszona współpraca między PZPN a firmą InPost. Tym samym polska federacja zyskała nowego Sponsora Strategicznego. Umowa została podpisana do 2024 roku z możliwością przedłużenie o kolejne dwa lata. 

Obecnie InPost jest mocno zaniepokojony sytuacją związaną z Czesławem Michniewiczem po artykule, który opublikował Szymon Jadczak, dziennikarz śledczy Wirtualnej Polski. W artykule zawarto informacje o tym, iż obecny selekcjoner reprezentacji Polski miał stały kontakt z „Fryzjerem”, szefem piłkarskiej mafii w Polsce.

Michniewicz złożył pozew do sądu o zniesławienie. Oliwy do ognia dodał fakt, że selekcjonera reprezentuje adwokat Piotr Kruszyński, który był przedstawicielem prawnym… „Fryzjera” podczas dochodzenia i rozpraw w sprawie korupcji i ustawiania meczów w polskiej lidze.

Powstałe zamieszanie zaniepokoiło przedstawicieli firmy InPost. Rzecznik prasowy firmy w rozmowie z Interią przekazał, że są oni zaniepokojeni zaistniałą sytuacją. W związku z tym poprosili PZPN o zajęcie stanowiska.

– Ideą współpracy InPostu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest wsparcie rozwoju reprezentacji, dlatego zdecydowaliśmy się zostać jej strategicznym sponsorem. Nie współpracujemy jednak z osobami zatrudnianymi przez związek – przekazał rzecznik prasowy InPost.

– Naszym zdaniem na pytania dotyczące własnych współpracowników powinny odpowiedzieć osoby odpowiadające bezpośrednio za komunikację w PZPN. Co jednak nie oznacza, że ta sytuacja nas nie niepokoi, dlatego poprosiliśmy PZPN o zajęcie stanowiska w tej sprawie – dodał.

Źródło: Interia


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.