Taki wynik nie zdarza się za często nawet w sparingach. LKS Start Szczawin zwyciężył … 17:5

Start Szczawin w pierwszym sparingu podczas przygotowań do rundy wiosennej pokonał… 17:5 zespół UKS Wiewiórczyn. Wynik godny odnotowania, takie rezultaty nie padają zbyt często na piłkarskich boiskach.

Start Szczawin występuje w drugiej grupie łódzkiej B-klasy. Po rundzie jesiennej plasuje się na szóstej pozycji z dorobkiem 23 punktów. Po okresie obostrzeń, zakazów i innych wymysłów zabijających amatorski sport, przyszedł wreszcie czas na pierwszą grę kontrolną Startu podczas zimowej przerwy.

Zawodnicy ze Szczawina spotkali się z zespołem UKS Wiewiórczyn, przedstawicielem pierwszej grupy sieradzkiej B-klasy. Trzeba przyznać, że pierwszy od dłuższego czasu mecz w wykonaniu Startu wypadł bardzo efektownie. Zwycięstwo 17:5 jest wynikiem godnym uwagi, nawet jeśli mówimy tylko o sparingowym spotkaniu.

Wspaniały mecz w wykonaniu Startu Szczawin i piękny kabaret w wykonaniu drużyny przeciwnej – napisał na Facebooku jeden z kibiców

Bardzo piękne widowisko – dodał inny z sympatyków Startu.

LKS Start Szczawin – UKS Wiewiórczyn 17:5

Strzelcy bramek dla Startu: Szymon Szczeciński 4, Damian Szcześniak 3, Adrian Bartczak, Michał Kijański, Mariusz Cuch po 2, Wojtek Urbaniak, Hubert Łazuchiewicz, Jan Domański, Kuba Kozłowski po 1.

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Taki wynik nie zdarza się za często nawet w sparingach. LKS Start Szczawin zwyciężył … 17:5”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.