Telefon do Kuleszy. Liderzy reprezentacji Polski nie chcą pracować z Michniewiczem, selekcjoner stracił szatnię

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz serwisu Meczyki.pl, poinformował, że liderzy reprezentacji Polski nie wyobrażają sobie dalszej współpracy z Czesławem Michniewiczem. Powodem jest konflikt selekcjonera z team managerem kadry, Jakubem Kwiatkowskim, po którego stronie opowiedzieli się zawodnicy.

Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN, pokłócił się z Czesławem Michniewiczem podczas ostatnich obrad federacji. Team manager naszej kadry zareagował na ataki ze strony selekcjonera.

– O wpół do trzeciej nad ranem w Katarze po meczu Argentyna – Polska doszło do wezwania przez Czesława Michniewicza liderów drużyny. Miałem wrażenie, że kapitan zespołu Robert Lewandowski był zażenowany tą sytuacją. To właśnie w tym momencie asystent Michniewicza, Kamil Potrykus został zobowiązany do zbierania numerów kont piłkarzy, aby przelew premii nastąpił jak najszybciej – mówił Kwiatkowski, którego cytował Roman Kołtoń

Starcie między Kwiatkowskim i Michniewiczem wywołało oburzenie środowiska piłkarskiego. Zapaszek unoszący się wokół PZPN i reprezentacji Polski jest coraz bardziej nieprzyjemny. Szambo wybija bowiem z każdej strony, a z szaf wypadają nowe trupy.

Konflikt rzecznika z selekcjonerem nie przeszedł też bez echa wśród reprezentantów Polski. Tomasz Włodarczyk, poinformował w programie „Pogadajmy o piłce”, że liderzy drużyny narodowej stanęli po stronie Kwiatkowskiego. Według doniesień „Włodara” piłkarze udzielili bezpośredniego wsparcia team managerowi. W piątek Cezary Kulesza w rozmowie telefonicznej został poinformowany przez najważniejszych piłkarzy w kadrze, że „atak na Kwiatkowskiego jest atakiem na całą drużynę”.

– Większość zawodników nie chce współpracować z Czesławem Michniewiczem. Z tych wszystkich informacji wynika, a rozmawiałem z kilkunastoma ludźmi z PZPN, że Czesław Michniewicz nie będzie już selekcjonerem. To jest niemożliwe, Cezary Kulesza musiałby być wariatem, żeby pójść w to i zostawić selekcjonera – dodał Tomasz Włodarczyk.

Źródło: Pogadajmy o piłce/Meczyki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.