Tłuchowia Tłuchowo – nowy klub w „Galaktycznej Drużynie”

Tłuchowia Tłuchowo została objęta patronatem medialnym przez portal Galaktyczny Futbol. Klub, którego zespół seniorów występuje w drugiej grupie kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej, będzie od dziś częstszym gościem na łamach GF.

Zespół Tłuchowii w obecnym sezonie nie poniósł jeszcze porażki. Drużyna z Tłuchowa zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów, na który złożyło się dziewięć zwycięstw i dwa remisy. Co ciekawe, lider nie traci punktów na wyjazdach. Sześć spotkań w delegacji – komplet zwycięstw. Również większość bramek nowy partner Galaktycznego zdobywa na boiskach rywali. Na 43 gole, aż 31 Tłuchowia strzeliła poza domem.

Wyniki Tłuchowii w rundzie jesiennej:

LTP Lubanie 7:2 (w)

Łokietek Brześć Kujawski 4:2 (d)

Kujawiak Kruszyn 10:2 (w)

Gopło Kruszwica 2:1 (d)

Piast Kołodziejewo 3:1 (w)

Noteć Inowrocław 4:1 (d)

Zdrój Ciechocinek 2:0 (w)

Noteć Łabiszyn 2:2 (d)

Mień Lipno 4:0 (w)

Kujawiak Kowal 0:0 (d)

GKS Baruchowo 5:2 (w)

***

Klub z Tłuchowa odnosi sukcesy nie tylko na zielonej murawie. Prężnie działa również w mediach społecznościowych i na polu szeroko pojętego marketingu. Nawet szybki rzut okiem na facebookowy fanpage, pozwala wysnuć wniosek, że Tłuchowia dba o swój medialny wizerunek, jak i też „umie w biznesy”, czyli skutecznie przyciąga do klubu sponsorów.

Profil na Facebooku jest prowadzony w sposób bardzo przystępny dla przeciętnego kibica. Bez niepotrzebnych „udziwnień” i górnolotnych frazesów. Znajdujemy na fanpage’u Tłuchowii to, co sympatyk lokalnej drużyny lubi najbardziej. Relacje pomeczowe, garść statystyk i co najważniejsze, materiały wideo ze spotkań lidera tabeli drugiej grupy kujawsko-pomorskiej okręgówki.

Już wkrótce kolejne wiadomości z klubu, który został kolejnym partnerem Galaktycznego Futbolu. Objętych patronatem medialnym jest kilkadziesiąt klubów, jednak ostatnio z różnych powodów ich aktywność jest mniejsza. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, nie zawsze czas pozwala na przygotowanie krótkiego choćby info.

Zapraszam więc kolejnych chętnych do kontaktu i nawiązania współpracy z Galaktycznym Futbolem. Zasady patronatu medialnego są niezwykle jasne i przejrzyste.

Napisz email (galaktycznyfutbol@gmail.com), skontaktuj się na messengerze lub zadzwoń. W dwie minuty dogadamy szczegóły.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.