Wulgarne okrzyki działaczy Cracovii w stronę sędziego podczas derbów Krakowa. „Stefański! Ty c***u! Obejrzyj sobie VAR!” (Wideo)

Piątkowe derby Cracovia – Wisła (1:1) nie stały na wysokim poziomie. Emocji jednak nie brakowało, wszystko z powodu kilku kontrowersyjnych decyzji arbitra.

Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Pierwszego gola strzeliła Wisła z rzutu karnego w 61. minucie. Gospodarze mieli ogromne pretensje do sędziego Daniela Stefańskiego o podyktowanie jedenastki.

Wulgaryzmy jakie posypały się w stronę arbitra od działaczy Cracoviii wyłapali dziennikarze portalu Interia oraz TVP Sport.

– Stefański! Jesteś c**j! – krzyczał na sędziego profesor Janusz Filipiak, właściciel i prezes klubu.

– Stefański! Ty c***u! Obejrzyj sobie VAR! – wtórował wiceprezes, Jakub Tabisz.

– Ty pajacu ty, skończona mendo! – krzyczał poseł Ireneusz Raś, sympatyk „Pasów”.

– Stefański! Co ty odp****alasz? Masz żonę z Wisły?! – błyszczał elokwencją kolejny z działaczy Cracovii.

Źródło: Interia