Wychowanek Poloni Leszno podpisał kontrakt z pierwszoligowcem

Grający w tym sezonie w barwach Elany Toruń, a ostatnio zawodnik GKS-u Bełchatów, Dariusz Szczerbal, podpisał z Arką Gdynia umowę do końca sezonu.

Urodzony 2 listopada 1995 roku w Kościanie golkiper to wychowanek Polonii Leszno. Poprzez Piast Żmigród w lipcu 2018 trafił do Śląska Wrocław. Tam notował występy w drugim zespole na poziomie III ligi, a później eWinner II ligi.

W październiku ubiegłego roku sięgnęła po niego trzecioligowa Elana Toruń. Jego przygoda z tym klubem potrwała tylko do stycznia 2022, kiedy to związał się z GKS-em Bełchatów. Z powodu wycofania się zespołu z rozgrywek eWinner II ligi został wolnym zawodnikiem.

Arka Gdynia skorzystała z sytuacji w jakiej znalazł się 26-latek. Kontrakt z żółto-niebieskimi Dariusz Szczerbal podpisał do końca trwającego sezonu.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Arki Gdynia

***


Codziennie na stadionie panuje unikalna atmosfera futbolu, gdzie fani piłki nożnej spotykają się, by wspólnie kibicować swoim ulubionym drużynom. Emocje są zawsze na najwyższym poziomie, a każde zwycięstwo i porażka jest przeżywana razem ze gromkimi okrzykami i śpiewami. Na boisku zawodnicy rywalizują, starając się wykorzystać swoje umiejętności, a walka ta przyciąga uwagę całego świata i pozwala na powstanie legend futbolu. Być częścią tego piłkarskiego świata i zjednoczonej wspólnoty z pasją dla futbolu to marzenie każdego kibica.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.