Występ środkowego obrońcy reprezentacji Polski w meczu ze Szwecją zagrożony

Portal „Sport.pl” przekazał najnowsze wiadomości dotyczące Jana Bednarka, który z powodu urazu musiał opuścić boisko w sobotnim meczu z Hiszpanią.

Od jakiegoś czasu Jan Bednarek zmagał się z kontuzją mięśnia pośladkowego. Walka o jego występ przeciwko Słowacji trwała do ostatnich godzin przed meczem. Obrońca Southampton zagrał w tym spotkaniu. Podobnie sytuacja wyglądała przed pojedynkiem z Hiszpanią. Bednarek mimo bólu zapewniał, że liczy się tylko to starcie i musi w nim wystąpić.

– Mało ważne jest to, w jakim stanie znajduje się mój mięsień. Musimy odnieść sukces na mistrzostwach Europy. To, czy będę musiał grać z bólem lub na blokadach, nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Najważniejsze jest dobro reprezentacji – mówił środkowy obrońca przed meczem z Hiszpanią.

W trakcie sobotniego spotkania przeciwko podopiecznym Luisa Enrique, Jan Bednarek kilkakrotnie chwytał się za kontuzjowany mięsień. W 85. minucie meczu musiał opuścić murawę.

Polacy wracają z Sewilli do hotelu w Sopocie w niedzielę. Wtedy Jan Bednarek przejdzie dokładne badania mięśnia, by przekonać się w jakim jest stanie i ewentualnie wdrożyć specjalny plan przygotowań dla zawodnika, tak aby mógł zagrać w decydującym o awansie do kolejnej fazy rozgrywek, meczu ze Szwecją.

Źródło: Sport.pl

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.