Zachodniopomorski ZPN wesprze finansowo kluby występujące w rozgrywkach seniorów

Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w dniu 21 kwietnia 2021 roku mając na uwadze sytuację związaną z trwającą pandemią, przyjął Uchwałę o wsparciu finansowym klubów występujących w rozgrywkach seniorskich. ZZPN poinformował o projekcie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kluby z poszczególnych klas rozgrywkowych otrzymają:

1. Klasa okręgowa – 700 zł

2. A klasa – 500 zł

3. B klasa – 400 zł

Kluby mogą przeznaczyć te środki na:

• Pokrycie kosztów sędziów,

• Pokrycie opłat dyscyplinarnych

• Pokrycie zadłużenia wobec ZZPN

***

Uchwała ZZPN spotkała się z rekacją ze strony środowiska Niższych Lig w województwie zachodniopomorskim. Komentarze pod postem na Facebooku mówią same za siebie.

Nikt nie pytał w A- klasach czy chcą grać w środy więc będzie na opłaty za walkowery. Siedem kolejek w maju. Ktoś pomyślał czy na tym poziomie kluby podadzą sobie organizacyjnie? Środowe walkowery z PP nie dały do myślenia?

Ciekawy pomysł na powrót pieniędzy do źródła tzw. klasyczny CASHBACK jak w bukmacherce.

Co z takim budżetem zrobić? Na grill klubowy za mało, na kamizelki za dużo, teraz kluby będą miały problem.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.