4 Liga. Sensacyjna porażka niepokonanych wcześniej rezerw Bruk-Betu. Zespół Wierchów Rabka Zdrój przerwał kapitalną passę lidera

Drugi zespół Bruk-Betu Termaliki Nieciecza kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa w obecnym sezonie rozgrywek wschodniej grupy małopolskiej IV ligi. Każda seria się jednak kończy i po 24 wygranych przyszedł czas na porażkę. Sprawcami sensacji był zespół Wierchów Rabka Zdrój.

Piłkarze Wierchów Rabka w 26. kolejce rozgrywek grupy wschodniej małopolskiej 4 ligi nie przestraszyli się lidera i odnieśli sensacyjne zwycięstwo ogrywając w Niecieczy drużynę rezerw Bruk-Betu. Dla gospodarzy była to nie tylko pierwsza w sezonie porażka, ale również pierwsza strata punktów.

– Oczywiście wielkie gratulacje dla chłopaków, przede wszystkim za zaangażowanie jakie włożyli w to spotkanie. W końcówce już graliśmy na oparach, ale przetrwaliśmy napór gospodarzy i dokonaliśmy coś fantastycznego. Na pewno zaskoczyliśmy gospodarzy odważną grą od pierwszych minut. Dobrze broniliśmy, co ułatwiało nam wyprowadzanie kontrataków, którymi nękaliśmy gospodarzy. W przerwie wiedzieliśmy, że w drugiej połowie czekają nas trudne chwile. I tak było. Skutecznie jednak odpieraliśmy ataki. Oczywiście szczęście też było po naszej stronie. Mogliśmy też jednak ostudzić zapędy gospodarzy, bo mieliśmy dwie świetne okazje na zdobycie czwartego gola. Jak to się mówi: zwycięzców się nie sądzi – powiedział trener Wierchów Sebastian Świerzbiński, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Rezerwy Bruk-Betu prowadzą w tabeli z dorobkiem 72 punktów i bilansem bramkowym 92-13. Wierchy Rabka Zdrój plasują się na 6. miejscu mając na koncie 46 „oczek”.

Bruk Bet II Nieciecza – Wierchy Rabka 2:3 (1:3)

0:1 Pazurkiewicz 1′, 1:1 Martuszewski 22′, 1:2 Kęska 27′, 1:3 Majeran 36′, 2:3 Jovanovic 49′.

Wierchy: Zhuk – Witek, Jeziorski, Bartos, Misiura – Dudek, Czubin (60 Florek), Kęska (70 Wójcik), Majeran, Dara – Pazurkiewicz (87 Myrda).

Wideo i foto: KS Wierchy Rabka Zdrój/Facebook


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.