62 drużyny w Polsce utrzymują status niepokonanych w rozgrywkach A-klasy w sezonie 2020/2021.
Lista drużyn bez porażki w rozgrywkach A-klasy w sezonie 2020/2021. Stan na 10 listopada.
Dolnośląski ZPN
Jelenia Góra I: Victoria Jelenia Góra (13-0)
Jelenia Góra III: Chrobry Nowogrodziec (13-0), Górnik Węgliniec (13-0)
Legnica II: Błękitni Koskowice (11-1)
Legnica III: Czarni Rokitki (12-0)
Wałbrzych I: Górnik Wałbrzych (13-0)
Wałbrzych II: Darbor Bolesławice (9-3)
Wałbrzych III: Pogoń Duszniki Zdrój (10-2), Polonia Bystrzyca Kłodzka (8-4)
Wrocław II: Błysk Kuźniczysko (11-0)
Wrocław IV: KP Ludów Śląski (12-1), Polonia Jaszowice (10-3)
Kujawsko-Pomorski ZPN
Bydgoszcz I: LKS Dąbrowa Chełmińska (9-2)
Lubelski ZPN
Biała Podlaska I: SPGLMP Rogoźnica (8-1)
Chełm: GKS Pławanice/Kamień (7-1)
Lublin II: KS Cisowianka Drzewce (14-0)
Zamość: Włókniarz Frampol (9-4)
Lubuski ZPN
Gorzów Wielkopolski II: SKP Słubice (7-5)
Gorzów Wielkopolski III: GKS Bledzew (11-1)
Zielona Góra I: Błękitni Ołobok (12-0)
Zielona Góra II: Start Płoty (8-4)
Zielona Góra IV: Czarni Jelenin (10-1), Moczynianka Moczyń (9-3)
Łódzki ZPN
Łódź I: ŁKS III Łódź (9-1)
Łódź II: Włókniarz Zgierz (9-1)
Piotrków Trybunalski II: Concordia Piotrków Trybunalski (10-1)
Skierniewice: Olimpia Niedźwiada (9-3)
Małopolski ZPN
Chrzanów: Start Kamień (12-1)
Kraków II: Świt Krzeszowice (11-2)
Nowy Sącz: Victoria Witowice Dolne (10-4)
Olkusz: Promień Przeginia (12-1)
Oświęcim: Górnik Brzeszcze (11-1)
Tarnów I: Ceramika Muchówka (11-1)
Tarnów II: Korona Niedzieliska (13-1)
Wadowice: Skawa Wadowice (13-2)
Mazowiecki ZPN
Radom I: Gracja Tczów (13-1)
Radom II: LKS Potworów (10-4)
Siedlce: Kosovia Kosów Lacki (11-2)
Warszawa I: KTS Weszło Warszawa (11-1)
Warszawa III: MKS Polonia Warszawa (11-1)
Opolski ZPN
Opole II: Zieloni Ligota Tułowicka (9-4)
Opole VI: Odrzanka Dziergowice (8-4)
Podkarpacki ZPN
Krosno III: Zamczysko Mrukowa (14-0)
Lubaczów: Start Lisie Jamy (11-1)
Rzeszów I: Plantator Nienadówka (10-4), Wisłok Strzyżów (12-3)
Pomorski ZPN
Słupsk II: Dolina Gałąźnia Wielka (12-0)
Śląski ZPN
Bielsko-Biała: GLKS Wilkowice (10-1), Zapora Wapienica (5-6)
Częstochowa I: Victoria Częstochowa (12-0)
Lubliniec: Orzeł Babienica/Psary (12-0)
Racibórz: LKS Raszczyce (11-0)
Skoczów I: CKS Piast Cieszyn (11-2)
Sosnowiec: CKS Czeladź (12-0), Czarni Sosnowiec (9-3)
Żywiec: LKS Leśna (12-0)
Świętokrzyski ZPN
Sandomierz: GKS Górno (9-1)
Warmińsko-Mazurski ZPN
Grupa III: Granica Bezledy (7-5)
Wielkopolski ZPN
Grupa IV: LKS Ślesin (10-2)
Grupa VII: Dąbroczanka Pępowo (10-2)
Zachodniopomorski ZPN
Grupa II: Masovia Maszewo (7-3)
Grupa VI: Czarni Lubanowo (9-2)
*W nawiasie liczba zwycięstw i remisów
*****
Przeczytaj także:
- Legia Warszawa zdecydowała ws. przyszłości Josue
- Retoryczne pytanie eksperta. Czy nasza liga jest wyrównana, czy może po prostu słaba?
- Ekstraklasa ma drugiego najsłabszego lidera w Europie. Brak słów
- Szymon Marciniak poprowadzi hit w Lidze Mistrzów
- Dominik Marczuk na celowniku jednego z najlepszych tureckich klubów
- Erling Haaland dał show i odpowiedział na krytykę legendy Man United. „Nie obchodzi mnie ten człowiek”
- Adrian Siemieniec nudny jak flaki z olejem. „Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie”
- Jacek Magiera przed meczem z ŁKS-em. „To jest już finisz i wszystko zależy od nas”