Aleksandar Vuković po meczu kontrolnym Legii z GKS-em Tychy. „Nie ma co rozmyślać o trudnych warunkach”

Legia Warszawa wygrała 4:0 z GKS-em Tychy w meczu kontrolnym, który został rozegrany w Legia Training Center. Gole dla gospodarzy strzelili Rafael Lopes, Lindsay Rose, Josue i Tomas Pekhart.

Wypowiedź trenera Aleksandara Vukovicia, szkoleniowca Legii:

– Nie ma co rozmyślać o trudnych warunkach – to rzeczywistość, w której musimy sobie poradzić. Mecze będziemy też grać przy takiej pogodzie. Osiągniemy wyniki, jakie chcemy, kiedy nie będziemy za bardzo rozmyślać nad rzeczami dookoła. Dzisiaj zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze pod kątem zaangażowania i jakości gry. Rezultaty meczów wpływają pozytywnie, ale zawsze podkreślam, że oceniani będziemy za wyniki w meczach o stawkę. Liczy się praca pod kątem przygotowania do tych spotkań, które są przed nami, ale nie ukrywam, że zawsze wolę wygrać. Dziennikarze czasem patrzą na sparingi dość oględnie, ale bywa tak jak na zwykłych treningach, gdzie też się wygrywa lub przegrywa.

– Mattias Johansson ma za sobą, tak jak wszyscy, trudne pół roku. Teraz jest czas, aby otworzyć nowy rozdział. Indywidualnie, ale przede wszystkim zespołowo. Jeszcze dużo przed nami. Zdaję sobie sprawę, że po tych kilku zwycięstwach w sparingach są zamazane pewne rzeczy, a nadal trzeba ciężko pracować – każdy musi sobie z tego zdawać sprawę. Nie będę teraz nikogo wyróżniał.

– Luquinhas jest od dwóch dni oszczędzany, bo delikatnie czuje mięsień dwugłowy. Nie chcieliśmy ryzykować.


Legia Warszawa – GKS Tychy 4:0 (2:0)

Gole: Lopes (1′), Rose (45′), Josue (66′), Pekhart (68′)

Legia Warszawa: Boruc – Rose (Pierzak 67′), Wieteska, Hołownia (Grudziński 83′) – Johansson (Kwiatkowski 78′), Slisz, Sokołowksi, Skibicki – Josue (Skwierczyński 83′), Pekhart (Kamiński 83′), Lopes (Strzałek 67′)

Źródło: Biuro Prasowe Legii Warszawa

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.