fbpx

Były selekcjoner reprezentacji Polski doradza Rakowowi. “Trzeba podejść do wszystkiego z rozsądkiem”

Jerzy Brzęczek w rozmowie z portalem „WP Sportowe Fakty” udzielił rad Rakowowi Częstochowa.

Dzisiaj dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Florą Tallinn i Rakowem Częstochowa. w eliminacjach Ligi Mistrzów. “Medaliki” spotkanie na własnym obiekcie wygrały 1:0. Nie obyło się bez problemów, a podopieczni Dawida Szwargi szczególnie w pierwszej połpowie meczu zaprezentowali się bardzo słabo. Teraz mistrzom Polski postanowił doradzić Jerzy Brzęczek.

– Na pozycji napastnika przydałaby się jeszcze trochę skuteczniejsza “dziewiątka”. Na pewno Piasecki w dwóch pierwszych spotkaniach zagrał słabo. Łukasz Zwoliński, który w tych meczach wchodził na boisko w drugich połowach, pozostawił lepsze wrażenie. Na razie Raków też nie kreuje tyle sytuacji strzeleckich, co w poprzednim sezonie – mówił Brzęczek w rozmowie z “WP Sportowe Fakty”.

– Jest to początek sezonu i Raków jeszcze na pewno nie osiągnął swojego maksymalnego poziomu, poziomu, do którego nas przyzwyczaił. W dwóch pierwszych spotkaniach drugie połowy były zdecydowanie lepsze w wykonaniu drużyny. Natomiast tutaj trzeba podejść do wszystkiego z rozsądkiem. Należy konsekwentnie się rozwijać i mieć świadomość korekt, które zaszły w Rakowie w okresie transferowym – dodał były selekcjoner reprezentacji Polski.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.