Patryk Soboczyński i Adrian Łyszkiewicz-Dustet z Arki Gdynia najbliższy sezon spędzą na wypożyczeniu w trzecioligowym Stolemie Gniewino.
Blisko 20-letni Soboczyński minioną rundę spędził właśnie w Gniewinie. Przebywał tam również na wypożyczeniu. Zagrał w 14 meczach Stolema, w których zapisał trzy asysty. Jest ofensywnym pomocnikiem.
Adrian Łyszkiewicz-Dustet jest rok młodszy. Dotychczas reprezentował Arkę w Centralnej Lidze Juniorów. Jako pomocnik, w 53 meczach zdołał zdobyć 10 bramek. Teraz swoich sił spróbuje w seniorskiej piłce, na trzecioligowym poziomie.
Obaj wywalczyli w barwach Arki Gdynia wicemistrzostwo Polski Centralnej Ligi Juniorów U18. Po medal sięgnęli w sezonie 2021/22.
Stolem Gniewino w poprzednim sezonie z dorobkiem 36 punktów zajął 13. miejsce w tabeli rozgrywek drugiej grupy III ligi
- Klasa A. Drużyny z kompletem zwycięstwprzez Grzegorz Sawicki
- Co słychać u dawnych Galaktycznych? Groń Bujaków: Priorytetem jest nasza młodzieżprzez Grzegorz Sawicki
- Mecze na szczycie niemieckiej Bundesligi!przez Gość Gość
- Premier League się nie zatrzymuje! Kolejna seria gier przed namiprzez Gość Gość
- PZPN podjął decyzję! Wiadomo kto zastąpi Jakuba Kwiatkowskiegoprzez Grzegorz Sawicki