Cezary Kulesza: Złożyliśmy oferty kandydatom na selekcjonera. Teraz czekamy na odpowiedź

Cezary Kulesza poinformował w rozmowie z Eurosport.pl, że Polski Związek Piłki Nożnej złożył oferty kandydatom na nowego selekcjonera reprezentacji, a teraz czeka na odpowiedź drugiej strony.

W mediach najczęściej pojawiają się kandydatury czterech trenerów z zagranicy. To Vladimir Petković, który prowadził reprezentację Szwajcarii, Paulo Bento, który w swoim CV ma drużynę narodową Korei Południowej, legenda Liverpoolu Steven Gerrard oraz dobrze znany sympatykom PKO BP Ekstraklasy Nenad Bjelica, który trenował Lech Poznań.

Prezes PZPN potwierdził, że w grę wchodzą kandydatury z zagranicy i są to trzy nazwiska, ale nie podał konkretów. Cezary Kulesza nie chciał też zdradzić, kiedy poznamy nowego selekcjonera.

– Konkretnego dnia wyboru nowego selekcjonera nie podam, jak będziemy wszystko wiedzieli, to ogłoszę. Nie jest to ode mnie uzależnione, czekam na odpowiedź. Druga strona potrzebuje czasu, żeby podjąć decyzję. Chce się zastanowić, musi zaakceptować nasze warunki, ewentualnie w tych warunkach coś zmienić. Myślę, że do końca miesiąca sprawa powinna się wyjaśnić – przyznał w rozmowie z Eurosport.pl Kulesza.

Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa PKO BP Ekstraklasa PZPN reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków

  • Sensacja w meczu lidera. Jaga przegrywa w Białymstoku z Cracovią (WIDEO)

    Jagiellonia Białystok w niedzielnym meczu PKO BP Ekstraklasy przegrała u siebie z Cracovią 1:3.

  • W Białymstoku sensacja do przerwy. Jaga przegrywa z Cracovią (VIDEO)

    Jagiellonia Białystok przegrywa do przerwy 1:2 z Cracovią. Duma Podlasia od 16. minuty musi radzić sobie bez ukaranego czerwoną kartką Diegueza.

  • Adrian Siemieniec przed meczem z Cracovią: Wierzę, że w niedzielę komplet fanów będzie wspierać Jagę

    – Wierzę, że w niedzielę komplet fanów będzie wspierać Jagę i liczę, że taka sytuacja będzie miała miejsce do końca sezonu. Chcemy wygrywać, w każdym spotkaniu. Im bliżej końca sezonu, emocje będą rosnąć – powiedział przed meczem z Cracovią trener Jagiellonii, Adrian Siemieniec.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.