„Co słychać u Galaktycznych?” Pierwszy bramkarz zostaje w LZS-ie Krynki na kolejny sezon

LZS Krynki przedłużył wypożyczenie Rafała Dołęgowskiego. 21-letni golkiper będzie bronił barw podlaskiego zespołu w kolejnym sezonie.

Kamień z serca spadł z pewnością wielu prawdziwym kibicom zespołu z Krynek. Wiadomość o przedłużeniu wypożyczenia Rafała Dołęgowskiego na kolejny sezon z Narwi Choroszcz z pewnością została przyjęta przez sympatyków LZS-u z wielką radością. 21-letni bramkarz był z pewnością jednym z podstawowych zawodników swego zespołu w ubiegłym sezonie.

Może być zdjęciem przedstawiającym stoi i ceglany mur

W poprzednim sezonie Rafał wybronił nam kilka punktów i zarządowi zależało, aby został w Krynkach na dłużej, dlatego teraz można mówić o sukcesie. Dziękujemy z tego miejsca działaczom Narwi Choroszcz, że udało się dojść do porozumienia – mówi Kamil Jackiewicz, wiceprezes klubu z Krynek.

Rafał, oprócz gry w LZS-ie i pracy zawodowej, jest również opiekunem młodzieży w Narwi Choroszcz. Pod jego okiem adepci futbolu już odnoszą pierwsze sukcesy na piłkarskich boiskach. 21-letni Dołęgowski, jak podkreśla, widzi w pracy szkoleniowej swoją przyszłość i zamierza oprócz występów na podlaskich boiskach, rozwijać również swoje umiejętności jako trener.

***

Z tajemniczych wpisów Kamila Jackiewicza w mediach społecznościowych, możemy wnioskować, że to jeszcze nie koniec transferowych bombek przed nadchodzącym sezonem.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.