Coraz wyższe loty Orła Grzegorzew

Orzeł Grzegorzew rozwija skrzydła. W klubie stworzono ciekawy projekt, który ma zaowocować już w niedalekiej przyszłosci.

Władze Orła kładą duży nacisk na poprawę infrastruktury swoich obiektów. Klub udostępnia je nie tylko swoim członkom, ale wszystkim mieszkańcom. Na stadionie odbywają się imprezy niekoniecznie związane tylko z futbolem.

Wiele dobrego można również powiedzieć o klubie z Grzegorzewa, jeśli chodzi o pracę z młodzieżą. Orzeł przyjmuje w swoje szeregi coraz młodszych adeptów.

Coraz większa liczba grup młodzieżowych oraz prace infrastrukturalne wymagają większych nakładów finansowych. Również w tej kwestii Orzeł uzyskał wymierne wsparcie. Klub zwrócił się o dofinansowanie swoich działań do Narodowego Instytutu Wolności i otrzymał dotację w wysokości 10 000 złotych.

Dotacja pochodzi z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. Przeznaczono ją na wykonanie niezbędnego nagłośnienia, które pozwoli podnieść poziom organizowanych zawodów i monitoringu stadionu, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa na obiekcie – mówi Maciej Rosiak, członek zarządu klubu z Grzegorzewa.

Cieszymy się, że coraz więcej młodych osób wyraża chęć zaangażowania się w działalność w naszym klubie. Stworzyliśmy ciekawą otoczkę, budujemy fajny projekt i mam nadzieję, że będziemy się rozwijać w takim tempie jak do tej pory – podkreśla działacz.

Pierwszy zespół Orła występuje w trzeciej grupie wielkopolskiej klasy okręgowej. Po rozegraniu siedmiu spotkań w obecnym sezonie, zespół plasuje się na 7. miejscu z dorobkiem 10. punktów.

Galaktyczny Futbol, który współpracuje z Orłem Grzegorzew, życzy klubowi dalszego, prężnego rozwoju.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.