„Czarne Koszule” ściągnęły zawodnika z Fortuna 1 Ligi. „Przyszedłem tutaj strzelać gole”

Nowym piłkarzem Polonii Warszawa został Maciej Radaszkiewicz. Napastnik trafił na Konwiktorską z Łódzkiego Klubu Sportowego.

Radaszkiewicz przeniósł się na Konwiktorską na zasadzie transferu definitywnego i podpisał z półtoraroczną umowę.

– Polonia ma nie tylko bardzo bogatą historię, ale również chce wrócić na odpowiednie miejsce w polskim futbolu. Jestem tu po to, żeby w tym pomóc. Kibice na pewno mogą liczyć na moją szybkość, zwinność i dobrze ułożoną lewą nogę – podkreśla Radaszkiewicz.

Nowy nabytek Polonii Warszawa w przeszłości występował w takich klubach jak Wigry Suwałki, Świt Szczecin, Mazur Ełk, Ruch Wysokie Mazowieckie, KS Łomianki i Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Radaszkiewicz od stycznia 2021 roku był zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego. 25-letni zawodnik w ubiegłym sezonie rozegrał 17 spotkań na poziomie Fortuna 1. Ligi. W obecnych rozgrywkach zanotował trzy występy w pierwszym zespole. Był czołowym strzelcem III-ligowych rezerw zespołu z Łodzi. W piętnastu meczach strzelił 11 goli i dorzucił cztery asysty.

Napastnik jest wychowankiem Polonii Raczki.

– Bardzo dobrze wspominam ten klub, więc możemy z uśmiechem powiedzieć, że moja piłkarska kariera trochę zatoczyła koło: od Polonii do Polonii – mówi ze śmiechem nowy napastnik „Czarnych Koszul”, cytowany przez oficjalną stronę internetową Polonii Warszawa.

„Czarne Koszule” zajmują trzecie miejsce w tabeli eWinner 2 Ligi, tracąc do lidera – Kotwicy Kołobrzeg – zaledwie cztery punkty.

Źródło: Polonia Warszawa, własne

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.