Czesław Michniewicz o losowaniu fazy grupowej Ligi Europy i meczu z Wisłą Kraków

Czesław Michniewicz, szkoleniowiec Legii Warszawa zabrał głos na temat losowania grup Ligi Europy UEFA oraz najbliższego spotkania ligowego z Wisłą Kraków.

Trener Czesław Michniewicz:

– To było dla nas fantastyczne losowanie. Z punktu widzenia kibicowskiego, ale również sportowego, zagramy ze świetnymi drużynami, ale o to właśnie chodziło. Chcemy grać w Europie i pokazać się tam z jak najlepszej strony. Zmierzymy się z moim ulubionym trenerem – Brendanem Rodgersem z Leicester. Zagramy również ze Spartakiem Moskwa, a wiadomo, że skojarzenia Legii na temat tego przeciwnika w ostatnich latach są pozytywne. W marcu miałem okazję być na meczu Napoli – Barcelona. Siedziałem wówczas i marzyłem sobie, żeby kiedyś zagrać tu jako trener. Teraz to marzenie się spełni!

– Pamiętajmy jednak, że w niedzielę czeka nas bardzo ważny i prestiżowy mecz przed zgrupowaniem reprezentacji. Dwunastu zawodników z naszej kadry wyjedzie na takie zgrupowania i praktycznie przez dziesięć pierwszych dni nie będziemy mogli normalnie trenować. Dużym plusem jest jednak to, że Ci piłkarze zostali docenieni i teraz dostaną swoją szansę w narodowych barwach. 

– Wisła od początku sezonu rozgrywa bardzo dobre spotkania. Obserwowałem ich przegrany mecz z Rakowem Częstochowa. Pokazali się tam z bardzo dobrej strony. We wszystkim było widać rękę trenera, który krótko pracuje w nowym zespole, ale już wypracował kilka ciekawych, boiskowych nawyków. Myślę, że czeka nas ciekawe spotkanie. Wiemy, że Wisła obchodzi swój jubileusz, ale nie chcemy być dla niej z tego powodu jedynie tłem. Chcemy zagrać na własnych zasadach i wygrać ten mecz. 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.