„Derby internetów” w podlaskiej okręgówce. Unia Ciechanowiec przyjeżdża do „Twierdzy Krynki”

W najbliższą niedzielę 4 października LZS Krynki na własnym stadionie spotka się z Unią Ciechanowiec w meczu 11. kolejki podlaskiej okręgówki. Pojedynek w sieci został nazwany „derbami internetów”.

Oba podlaskie kluby są mocno rozpoznawalne w szeroko rozumianym internecie. Zarówno LZS Krynki jak i Unia Ciechanowiec kilkoma medialnymi akcjami zaskarbiły sobie sympatię wielu kibiców w Polsce. Wiele klubów Niższych Lig skorzystało z pomysłów działaczy z Krynek i Ciechanowca. Znaleźli się też i tacy, którym nie w smak marketingowe akcje Kamila Jackiewicza i Przemysława Piotrowskiego oraz popularność obu drużyn. Operatywni panowie z Podlasia robią jednak swoje, otwarcie również deklarują przyjaźń między klubami, ale na 90 minut w najbliższą niedzielę, zapomną o niej. Taryfy ulgowej na murawie nie będzie, co zapowiadają na Twitterze Kamil i Przemek. Rozgorzała w sieci „medialna wojenka” przed meczem, która potrwa z pewnością aż do pierwszego gwizdka sędziego w Krynkach.

Przed nami spotkanie z Unią Ciechanowiec, drużyną która swoimi poczynaniami w internecie i prowadzeniem social mediów zaskarbiła serca wielu ludzi w całej Polsce. Jednak media społecznościowe to jedno, a boisko to zupełnie inna kwestia. Przyjedzie do Krynek zespół, który nie radzi sobie na wyjazdach i nasza drużyna musi takie spotkania wygrywać. Straciliśmy głupio wiele punktów i na więcej sobie pozwolić nie możemy. Tym bardziej, że gramy na własnym stadionie, gdzie jak dotąd nie straciliśmy nawet punktu. Wracając jeszcze do kwestii medialnych to myślę, że warto będzie śledzić Twitter w najbliższych dniach, bo jak na podlaskich „Bogów internetów” przystało, zapewne oni tak jak i my wymienimy się kilkoma ciekawymi dyskusjami – mówi Galaktycznemu Kamil Jackiewicz, wiceprezes LZS-u Krynki.

W ligowej tabeli oba zespoły dzieli kilka miejsc. Krynki plasują się na 10. miejscu z dorobkiem 14. punktów. LZS jest zespołem, który punkty zdobywa głównie na własnym stadionie. Rozegrał cztery spotkania w swojej twierdzy wszystkie wygrywając.

Unia natomiast zajmuje piętnastą lokatę mając na koncie 9 „oczek”. Co ciekawe… wszystkie wywalczone na własnym obiekcie. Na wyjazdach zespół z Ciechanowca w obecnym sezonie zagrał trzy razy nie przywożąc punktu.

Jak będzie w niedzielę? Przemysław Piotrowski, „internetowy magik” Unii zapowiedział na Twitterze zwycięstwo jego zespołu.


Przeczytaj także

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.