Orzeł Grzegorzew przed niedzielnym meczem. „Nasza twierdza jest niezdobyta i oby tak pozostało.”

Zespół Orła Grzegorzew w niedzielę na własnym stadionie zmierzy się z Orlikiem Miłosław. To już dziewiąta kolejka zmagań w trzeciej grupie wielkopolskiej klasy okręgowej.

Zespół z Grzegorzewa rozegra czwarte w obecnym sezonie spotkanie na własnym obiekcie. W poprzednich odniósł dwa zwycięstwa i raz zremisował. Podopieczni Andrzeja Sobańskiego nie zamierzają oddać swojej twierdzy, co podkreśla w rozmowie Maciej Rosiak.

Najbliższy mecz z Orlikiem Miłosław, zagramy u siebie w domu. Jak do tej pory nasza twierdza jest niezdobyta i oby tak pozostało również po tym meczu. Z optymizmem patrzymy w przyszłość, do czołówki tracimy 6 pkt. I nie zamierzamy im odpuszczać. Drużyna jest w przysłowiowym gazie i mam nadzieję, że utrzymamy formę jak najdłużej. Finalizujemy rozmowy z osobą, która będzie pełniła role spikera na naszym obiekcie. Mam nadzieję, że najbliższy mecz będzie już z jego obecnością. Mnie osobiście cieszy fakt, że kolejna młoda osoba chętnie dołącza do naszej żółto-niebieskiej rodziny. Wiadomo, zawodnicy są najważniejsi, ale rozwijanie struktur administracyjno-organizacyjnych to podwaliny pod jeszcze lepszą przyszłość naszego klubu – podkreśla działacz Orła Grzegorzew.

Gospodarze niedzielnego spotkania zajmują 8. miejsce w tabeli rozgrywek z dorobkiem 13. punktów. Rywal z Miłosławia plasuje się obecnie na 15 pozycji mając na koncie 5 „oczek”. Nie ma mowy jednak o lekceważeniu przeciwnika, mówi o tym szkoleniowiec Orła Andrzej Sobański.

Nasi niedzielni rywale plasują się w dolnej części tabeli, ale ona nie zawsze oddaje możliwości drużyny. Chcę nastawić zespół na ciężką przeprawę, z pewnością nie zlekceważymy rywala, bo wiemy jak to się może skończyć. Kadrowo wyglądamy dobrze, jeden zawodnik jest kontuzjowany, pozostali są do gry. Widać po ostatnich wynikach, że nasza gra uległa poprawie, to pozwala z optymizmem patrzeć na dalszą część sezonu. Tradycyjnie już zachęcam do przybycia na stadion, emocje gwarantowane – powiedział trener.

Początek niedzielnego meczu o godzinie 16.

Orzeł Grzegorzew współpracuje z portalem GF i jest objęty patronatem medialnym.


Przeczytaj także

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.