Dla tego klubu nie istnieją rzeczy niemożliwe do zrealizowania. Wieczysta Kraków zagra z… gospodarzami Mundialu

Kolejny marketingowy strzał w dziesiątkę Wojciecha Kwietnia, właściciela Wieczystej Krakow. Jak donosi TVP Sport, 4-ligowy zespół zagra sparingowe spotkanie z… reprezentacją Kataru, gospodarza nadchodzących mistrzostw świata.

Katarczycy do Mundialu będą przygotowywać się w Europie. Szczególnie cenią sobie zgrupowania w Austrii. Tam trenowali w ostatnich latach, tam też będą mieli zgrupowanie w lipcu i sierpniu. Wybór może paść na Leogang. Do ustalenia pozostali jedynie sparingpartnerzy. Jednym z kandydatów jest polski 4-ligowiec, Wieczysta Kraków.

Jak informuje TVP Sport rozmowy dotyczące towarzyskiego meczu z Katarem znajdują się na bardzo zaawansowanym etapie i wszystko wskazuje na to, że dojdzie do sensacyjnego starcia gospodarzy najbliższych mistrzostw świata z krakowskim czwartoligowcem, który z pewnością w obecnym sezonie zaliczy kolejny awans.

Klub z Krakowa może zmierzyć się z Katarem w połowie lipca. Obecnie trwa organizowanie meczu.

Wieczysta jest obecnie liderem w grupie zachodniej małopolskiej czwartej ligi. Klub z Krakowa zdobył 71 punktów w 26 spotkaniach. Zespół Smudy zanotował z jedną porażkę. Drudzy w tabeli Wiślanie Jaśkowice tracą do krakowskiego dream teamu trzynaście punktów.

Mecz z Katarem będzie z pewnością kolejnym marketingowym strzałem w dziesiątkę Wojciecha Kwietnia i jego ekipy. Biznesem postawił sobie za cel stworzenie w stolicy Małopolski zespołu, który za kilka lat awansuje do Ekstraklasy.

Należy przypomnieć, że odkąd w projekt pt. „Wieczysta” zaangażował się milioner Wojciech Kwiecień do klubu zawitali m.in. były selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda, a także tacy piłkarze jak mający przeszłość w kadrze narodowej Sławomir Peszko i Radosław Majewski czy grający z Legią Warszawa w Lidze Mistrzów Thibaut Moulin. W zespole są również inni zawodnicy mający w swoim CV występy w polskiej Ekstraklasie: Emmanuel Kumah, Maciej Jankowski, Michał Miśkiewicz, Wilde-Donald Guerrier i Łukasz Burliga.

Źródło: TVP Sport

Fot. Wieczysta Kraków


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.