Nie samym futbolem… Gala Invicta 47: Ducote – Zappitella o pas mistrzowski w wadze słomkowej, transmisja na żywo w Viaplay

28-letnia mistrzyni wagi słomkowej Emily Ducote kontra 27-letnia Alesha Zappitella – to walka wieczoru na gali kobiecego MMA Invicta 47, która już w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu odbędzie się w Kansas City. Dla Zappitelli będzie debiut w wadze słomkowej w ramach federacji Invicta FC. Transmisję z tej i sześciu innych walk gali Invicta 47 można oglądać od 2:00 na platformie streamingowej Viaplay, w ramach standardowej subskrypcji (34 zł/miesiąc).

  • Gala MMA kobiet Invicta 47 odbędzie się o 2:00 polskiego czasu w nocy ze środy na czwartek w Kansas City, można oglądać ją na żywo na platformie streamingowej Viaplay
  • Walką wieczoru będzie starcie o pas wagi słomkowej: Emily Ducote – Alesha Zappitella
  • Invicta Fighting Championships uznawana jest za najlepszą żeńską federację MMA na świecie. Zawodniczką Invicta FC jest Polka Agnieszka Brysz-Niedźwiedź, w 2017 roku sklasyfikowana jako druga w światowym rankingu tej organizacji

Emily Ducote (bilans MMA 10 wygranych i 6 porażek) od sierpnia ubiegłego roku jest mistrzynią wagi słomkowej, po znokautowaniu Daniell Taylor kopnięciem w głowę na gali Invicta 44. Teraz doświadczona Amerykanka przystępuje do pierwszej obrony tytułu i jest uznawana za faworytkę. Zarówno Ducote, jak i jej rywalka Alesha Zappitella (USA; bilans MMA 9 zwycięstw, 3 porażki) wygrały cztery z pięciu swoich ostatnich walk.

Debiut Zappitelli w wadze słomkowej

Dla Zappitelli walka o pas mistrzowski z Ducote, to debiut wadze słomkowej w ramach federacji Invicta FC. Wcześniej odnosiła sukcesy w wadze atomowej, ale na gali Invicta 45 straciła pas jednogłośną decyzją sędziów, jej rywalką była Jessica Delboni.

W brazylijskim jiu-jitsu lepsza Ducote

Ducote posiada brązowy (drugi „od góry”, po czarnym), a Zappitella purpurowy (trzeci „od góry”) pas w brazylijskim jiu-jitsu. Walkę Amerykanek o tytuł mistrzowski Invicta FC w wadze słomkowej można o 2.00 w nocy ze środy na czwartek oglądać na Viaplay.pl Starcie potrwa maksymalnie pięć rund po pięć minut.

Karta walk Gali Invicta 47 – transmisja na żywo w Viaplay:

Walka wieczoru:

Emily Ducote (10-6-0) vs. Alesha Zappitella (9-3-0) – o pas mistrzowski wagi słomkowej Invicta FC

Karta główna:

Courtney King (4-2-0) vs. Chelsea Chandler (3-1-0), waga piórkowa

Lindsey VanZandt (7-5-0) vs. Jillian DeCoursey (4-3-0), waga atomowa

Janaisa Morandin (10-4-0) vs. Liana Pirosin (7-4-0), waga musza

Serena DeJesus (4-2-0) vs. Brittney Cloudy (4-3-0), waga kogucia

Fatima Kline (1-0-0) vs. Sidney Trillo (2-0-0), waga słomkowa

Jennifer Chieng (1-1-0) vs. Alyssa Linduska (0-0-0), waga słomkowa


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.