ECO-cars pozostaje na koszulkach piłkarzy Warty Poznań

Nowy kontrakt z Wartą Poznań podpisała firma ECO-cars, która nadal będzie sponsorem biznes Klubu, a jej logotyp znajdzie się na rękawku koszulki meczowej „Zielonych” także w nadchodzącym sezonie. Umowa obowiązuje do czerwca 2023 roku.

Współpraca Warty Poznań z ECO-cars rozpoczęła się ponad rok temu i jeszcze pod koniec sezonu na lewy rękawek koszulki trafiło logo poznańskiej firmy. Zawarta wówczas umowa została właśnie przedłużona o kolejne 12 miesięcy.

– Cieszę się, że zostaję z Wartą Poznań na kolejny sezon. Przedłużenie współpracy jest dla mnie tym bardziej ważne, że następuje w szczególnym czasie dla Klubu, który już wkrótce będzie świętował 110-lecie istnienia. Jestem dumny z tego, że należę do wielkiej Zielonej Rodziny i jako kibic cieszę się, że Warta nadal będzie występowała w Ekstraklasie – mówi Kamil Kulesza, prezes zarządu ECO-cars.

– Zachęcam też wszystkich przedsiębiorców, nie tylko z Poznania, do tego, żeby wspierali „Zielonych”. Warto to zrobić i dla Warty, i dla miasta – podkreśla.

ECO-cars zajmuje się m.in. recyklingiem pojazdów, pomocą w zbieraniu i odbiorem surowców wtórnych, zużytych baterii, odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem odpadów powstałych w procesach produkcyjnych i poprodukcyjnych.

– Prezes firmy ECO-cars, Pan Kamil Kulesza jest kibicem piłki nożnej, a na meczu Warty Poznań był po raz pierwszy ponad 25 lat temu – zaznacza prezes Warty Poznań S.A., Bartosz Wolny i dodaje: – Cieszymy się, że osoba, która ma ten Klub w sercu nie tylko zdecydowała się na kontynuowanie współpracy, ale również na zwiększenie swojego zaangażowania. Traktujemy to również jako dowód zaufania i przykład wzorcowego partnerstwa między klubem piłkarskim i lokalnym biznesem.

Fot. Klaudia Berda / Warta Poznań

Na zdjęciu, od lewej: Bartosz Wolny, prezes Warty Poznań i Kamil Kulesza, prezes ECO-cars. 


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.