Ekstraklasowy arbiter sędzią głównym dzisiejszego meczu Sokoła Hucisko w rozgrywkach A-klasy

Mariusz Złotek będzie arbitrem głównym dzisiejszego meczu drugiej grupy A-klasy Stalowa Wola, pomiędzy Sokołem Hucisko i Doliną-Tanew Wólka Tanewska.

Sędzia Mariusz Złotek z Gorzyc koło Stalowej Woli od wielu lat prowadzi mecze PKO BP Ekstraklasy. W zakończonym sezonie 2020/21 był wyznaczony do 9 meczów najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce. Łącznie arbiter ma na swoim koncie 142 spotkania w ekstraklasie, w których pokazał 529 żółtych, 20 czerwonych kartek oraz podyktował 47 rzutów karnych.

Tym razem Mariusz Złotek poprowadzi mecz w drugiej grupie A-klasy Stalowa Wola pomiędzy Sokołem Hucisko i Doliną-Tanew Wólka Tanewska. Spotkanie należy do tych z kategorii za „6 punktów”. Zespół z Wólki Tanewskiej jest liderem tabeli z dorobkiem 54 punktów, natomiast Sokół wciąż liczy się w walce o awans do okręgówki. Objęta patronatem medialnym przez portal Galaktyczny Futbol ekipa z Huciska zajmuje 5. miejsc mając na koncie 47 „oczek” i jeden lub dwa mecze mniej od pozostałych drużyn z czołówki.

Obecność ekstraklasowego sędziego na meczu w Hucisku z pewnością doda splendoru temu wydarzeniu. Władze Sokoła serdecznie zapraszają kibiców do przybycia na stadion.

Mariusza Złotka na liniach wspomogą sędziowie Mazur i Sawicka.

***

Sokół Hucisko współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol i jest objęty patronatem medialnym.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.