eToro Głównym Partnerem Lechii Gdańsk

Globalna sieć inwestowania społecznościowego, eToro, została Głównym Partnerem Lechii Gdańsk w sezonie 2022/2023.

eToro po raz pierwszy zostało Partnerem Premium Lechii Gdańsk w listopadzie 2021 roku. Teraz, po udanym sezonie 2021/2022 staje się Partnerem Głównym. Logo eToro będzie widnieć na wszystkich oficjalnych strojach drużyny, w tym strojach meczowych zawodników.

Paweł Żelem, Prezes Zarządu Lechii Gdańsk komentuje: – Nie ukrywamy zadowolenia z kontynuowania współpracy z eToro, które od nowego sezonu jest Głównym Partnerem naszego Klubu. Dotychczasowe obopólne zaufanie i współpraca w minionych rozgrywkach przyniosła stronom wymierne korzyści. Teraz, dzięki tym relacjom biznesowym, już na wyższym poziomie, zwiększamy szanse na rozwój i wzrost budżetu Klubu. Chcemy, aby to zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, przełożyło się na dalsze wspólne sukcesy – zarówno te boiskowe, jak i biznesowe – powiedział Paweł Żelem, Prezes Zarządu Lechii Gdańsk.

Założone w 2007 roku eToro jest wiodącą na świecie siecią inwestycji społecznościowych, z ponad 27 milionami zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Platforma umożliwia poszerzanie wiedzy i pomnażania zysków w ramach globalnej społeczności odnoszących sukcesy inwestorów. 

eToro daje klientom w Polsce i na całym świecie możliwość wyboru instrumentów inwestycyjnych (od akcji frakcyjnych i ETF-ów, po towary i kryptowaluty) oraz sposobu inwestowania. Użytkownicy eToro mogą inwestować bezpośrednio sami, kopiować innego inwestora lub inwestować w jeden z tematycznych Inteligentnych portfeli eToro.

– Niezmiernie się cieszymy, że możemy zostać Partnerem Głównym Lechii Gdańsk. Mamy nadzieję, że właśnie poprzez tego typu partnerstwa, będziemy uświadamiać ludziom potencjał do powiększania swojego majątku poprzez inwestowanie. Nasza współpraca z Lechią Gdańsk jest symbolem wagi, jaką przywiązujemy do polskiego rynku i chęci współpracy z klubem, aby rynki finansowe były bardziej dostępne dla jego fanów – mówi Shany Hahn Shalom, CEE Regional Manager w eToro.

W ciągu ostatniego roku eToro wprowadziło Przelewy24 i Blik jako dodatkowe metody płatności na platformie, uruchomiło akademię tradingu eToro w języku polskim, zapewniło wsparcie lokalnych doradców podatkowych dla wszystkich członków klubu oraz nawiązało współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. 

Partnerstwo z Lechią Gdańsk jest częścią dużego zaangażowania eToro w świat sportu. Platforma wspiera i sponsoruje wiele klubów piłkarskich z Premier League, Bundesligi, Ligue 1 i Liga 1 oraz innych sektorów sportowych, w tym Rugby Australia.

_________________________________________________________________________________

Źródło: Biuro Prasowe Lechii Gdańsk

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.