Gala Ekstraklasy już w poniedziałek! Dostępna w telewizji i online

Gala Ekstraklasy, podsumowująca sezon 2020/21 PKO Bank Polski Ekstraklasy, wraca na ekrany po rocznej przerwie! Uroczyste wydarzenie, podczas którego nagrodzeni zostaną najlepsi piłkarze sezonu, transmitowane będzie 17 maja (poniedziałek) od godz. 20:30 w odkodowanym CANAL+ SPORT i ogólnodostępnym TVP Sport. 

Transmisję z Gali będzie można obejrzeć także na Facebooku i w serwisie TVPSport.pl – z dostępem również za granicą.

Podczas eventu telewizyjnego odbywającego się w reżimie sanitarnym bez udziału publiczności, uhonorowany zostanie najlepszy trener oraz najlepsi zawodnicy, w tym Młodzieżowiec Sezonu. To ostatnie wyróżnienie przyznawane jest wspólnie z partnerem tytularnym rozgrywek, PKO Bankiem Polskim.

Dodatkowo CANAL+ wręczy statuetkę Turbokozaka Sezonu a TVP nagrodę dla zdobywcy Gola Sezonu. Z kolei adidas – oficjalny dostawca piłek – nagrodzi króla strzelców. Galę poprowadzi duet dziennikarski znany z anten oficjalnych nadawców ligi – Sylwia Dekiert z TVP i Krzysztof Marciniak z CANAL+.

Swoją transmisję Gali Ekstraklasy przeprowadzi także TVP Sport. O godz. 19 kibice obejrzą podsumowanie kolejki w pierwszej części magazynu Gol, a w drugiej części – o 20:15 – zacznie się studio przed Galą. Po uroczystości, o 21:30, widzowie zobaczą drugą część rozmowy w studiu. Program potrwa do 21:55.

Wśród prowadzących będą Maciej Iwański, Rafał Patyra, Szymon Borczuch i Jacek Kurowski, a w roli ekspertów wystąpią Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow i Sebastian Mila. Transmisję będzie też można zobaczyć na TVP Sport online i w aplikacji mobilnej.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Ekstraklasa S.A.

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.