fbpx

Grupy kibicowskie Widzewa wydały oświadczenie. ”Rozważamy zawieszenie współpracy”

W czwartek decyzją Rady Nadzorczej odwołany został prezes Widzewa, Mateusz Dróżdż. Do całej sytuacji odniosły się grupy kibicowskie na Widzewie, które wydały oświadczenie. Poniżej jego treść.

Podobnie jak większość z Was, my – kibice zrzeszeni w stowarzyszeniach, zostaliśmy zaskoczeni decyzją Rady Nadzorczej, kończącą współpracę z Prezesem Spółki Widzew Łódź- p. Mateuszem Dróżdżem.

Decyzję powyższą oceniamy negatywnie a jej motywy są dla nas niezrozumiałe. Dlatego chcemy zapytać Właściciela oraz Członków RN, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy, kiedy to obie strony deklarowały współpracę zmierzającą w jednym kierunku?

Po analizie oświadczenia Rady Nadzorczej mamy podstawy przypuszczać, że przy podjęciu tej decyzji RN nie kierowała się dobrem Widzewa. Zaskoczeni jesteśmy łatwością, z jaką widzewscy decydenci ulegają politycznym naciskom osób, którym dobro Widzewa jest zupełnie obojętne.

Nie trafia do nas argumentacja o braku wyniku sportowego, skoro cel postawiony przed Zarządem Widzewa na początku sezonu został osiągnięty. Zdumieni jesteśmy również zarzutem o braku komunikacji w sprawie budowy ośrodka, gdyż wcześniej zapewniano nas, że wszystkie organy Spółki zarządcze i nadzoru włączone są do rozmów na ten temat. Od wielu lat temat ośrodka treningowego nie mógł ruszyć z miejsca, a deklaracje miasta okazywały się fikcją.

W chwili, kiedy wizja ośrodka w Bukowcu zaczęła się krystalizować i Zarząd Spółki rozpoczął współpracę z organami państwowymi, nastąpiła ostra reakcja właścicielska, w naszej ocenie zmierzająca do pogrzebania tego przedsięwzięcia. Rodzi się zatem pytanie, czyim interesem kieruje się Rada Nadzorcza?

Zaniepokojeni całą sytuacją rozważamy zawieszenie współpracy z Klubem do chwili wyjaśnienia nurtujących nas problemów.

Grupy kibicowskie Widzew Łódź

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.