Grzegorz Krychowiak zostaje w Rosji

Bardzo wiele wskazuje, że Grzegorz Krychowiak zostanie w Krasnodarze na kolejny sezon. Piłkarz miał zmienić zdanie co do swojej przyszłości. Taką informację podało rosyjskie „Match TV”.

Wygląda na to, że pomocnik reprezentacji Polski zdecydował się na pozostanie w Rosji, choc jeszcze niedawno wydawało się niemal pewne, że w przyszłym sezonie Grzegorz Krychowiak nie będzie zawodnikiem Krasnodaru.

– Nie wiem, jak to się potoczy. Na dziś muszę wrócić do Rosji i zacząć tam przygotowania. Jest tyle znaków zapytania, że naprawdę teraz nie wiem, jak to się potoczy. Mam różne opcje, rozmawiam z moim agentem i wiem, że inne kluby dzwonią. Ale tutaj najpierw są dwie strony, które muszą się dogadać: ja i Krasnodar – mówił „Krycha” podczas czerwcowego zgrupowania reprezentacji Polski.

Krychowiak opuścił klub po ataku Rosji na Ukrainę i udał się na wypożyczenie do AEK Ateny. Media spekulowały, że latem na pewno zmieni pracodawcę. Rosyjscy dziennikarze twierdzą co innego. „Match TV” donosi, że Polak zmienił zdanie, trenuje w Krasnodarze i nie planuje opuszczać klubu.  David Manasia, agent piłkarza już kilka dni temu zapowiadał, że „Krycha” pozostanie w Krasnodarze.

Kontrakt Krychowiaka wygasa latem 2024 roku. 

Pomocnik występował w takich klubach jak Bordeaux, Nantes, Reims, PSG, West Bromwich Albion, Sevilla, AEK Ateny, Lokomotiw Moskwa i Krasnodar.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.