Gwardia Koszalin już wygrała czwartoligową „Grupę Zero” i … gra dalej

„Grupa Zero” to mój nowy pomysł związany z rozgrywkami IV ligi. Dziś piąty odcinek.

Gwardia Koszalin już wygrała, „Grupę Zero”, o której pisałem TUTAJ i… gra dalej.

Koszaliński zespół jest jedynym (na 359) zespołem IV ligi polskiej, który do 17.09.2021 nie stracił bramki.

Tym samym mogę śmiało ogłosić:

Gwardia Koszalin wygrała „Grupę Zero” sezonu 2021/22!

W minioną środę z rywalizacji odpadła Polonia Nysa wygrywając u siebie 4:1 (2:0) z LZS Starowice Dolne.

25 września odpadł Hetman Białystok, przegrywając u siebie 1:5 (1:1) z Warmią Grajewo

Oto pierwsza ,,trójka’’ Grupy Zero:

Gwardia Koszalin – 2 m w tabeli, 19 pkt. (6-1-0), 11-0. 7 meczów (630 min bez straty bramki) i ciągle pozostaje w grze.

Polonia Nysa – w „Grupie Zero” do 16 września. 6 meczów i 53 minuty, czyli 593 min bez straty bramki.

Hetman Białystok – w „Grupie Zero” do 12 września. 4 mecze i 15 minut, czyli 375 min bez zdobytej bramki.

Jedynym nasuwającym się pytanie jest: Jak długo Gwardia zachowa zerowe konto po stronie strat bramkowych?