fbpx

Hit na Podlasiu. Najlepszy arbiter na świecie poprowadzi mecz Klasy A (WIDEO)

W nadchodzący weekend Szymon Marciniak ma poprowadzić spotkanie podlaskiej Klasy A. Nasz eksportowy arbiter na mecz doleci awionetką!

Turośń Kościelna to mała wieś na Podlasiu położona około 20 kilometrów od Białegostoku. Tamtejszy klub, KS Turośnianka, w sezonie 2022/23 wywalczył awans do klasy okręgowej, zdobywając do tej pory w 19 meczach 51 punktów.

W niedzielę 18 czerwca o godzinie 17:00 Turośnianka rozegra ostatni mecz w tym sezonie, podejmując na własnym stadionie GKS Rutki. Cóż w tym sensacyjnego, zwykłe spotkanie Niższych Lig w Polsce…. Otóż nie. Poprowadzi je najlepszy aktualnie sędzia na świecie Szymon Marciniak.

Mecz podlaskiej klasy A Turośnianka Turośń Kościelna – GKS Rutki (18.06, godz. 17:00) ma być głównym elementem „Pikniku Rodzinnego z Turośnianką”, organizowanego przez klub oraz władze gminy Turośń Kościelna. Po spotkaniu zaplanowane jest świętowanie awansu Turośnianki do ligi okręgowej. Podczas imprezy przewidziano wiele atrakcji dla kibiców.

 

To wydarzenie reklamował wcześniej w mediach społecznościowych właśnie Szymon Marciniak. Jak się teraz okazało weźmie on w nim czynny udział. Na imprezę przyleci awionetką, która ma zostać opłacona przez jednego ze sponsorów całego przedsięwzięcia.

Działacze Turośnianki zadziwiają operatywnością już od dłuższego czasu. Kibice interesujący się rozgrywkami Niższych Lig wiedzą, że jest to obecnie jeden z najbardziej medialnych klubów z niższych szczebli piłkarskiej drabinki nie tylko na Podlasiu. Ekipa z Turośni Kościelnej posiada rzesze wiernych fanów, którzy tworzą ogromną społeczność. Dodam, że fanpage Turośnianki obserwuje na Facebooku ponad 18 tysięcy osób.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.