Były młodzieżowy reprezentant Polski podpisał nowy kontrakt z Zagłębiem Lubin

Kacper Chodyna przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin! Nowa umowa 23-latka obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Kacper Chodyna trafił do Lubina w lutym 2017 roku z Akademii Lecha Poznań. Piłkarz został wypożyczony do Bytovii Bytów. Były młodzieżowy reprezentant Polski zadebiutował na poziomie PKO BP Ekstraklasy 9 lutego 2020 roku podczas meczu z Piastem Gliwice pod wodzą trenera Martina Seveli. Dotychczas prawy obrońca, występujący również na pozycji skrzydłowego, rozegrał w koszulce Miedziowych 70 spotkań, w których strzelił sześć goli i zanotował cztery asysty.

Nowa umowa Kacpra Chodyny obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

 Kacper to absolwent Akademii KGHM Zagłębia, który poprzez swoją ciężką i sumienną pracą, wywalczył sobie miejsce w składzie pierwszej drużyny. Jest zawodnikiem, w którym widzimy wiele atutów i przede wszystkim ogromny potencjał do rozwoju, stąd też długoterminowa umowa. Kacper, cieszymy się, że z nami jesteś i życzymy Ci powodzenia – powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Michał Kielan.

– Kolejne przedłużenie kontraktu zawodnika, który wpisuje się w rozwój Klubu. Planowaliśmy podpisać z Kacprem długoterminową umowę, aby rozwijał się wraz z nami, z projektem Zagłębia Lubin. Kacper, gratulujemy, życzymy powodzenia i rozwijaj się – powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

– Cieszę się, że zakończyło się to szczęśliwie i udało się podpisać nowy kontrakt, bo trochę się to przeciągało. Na pewno będę miał teraz spokojniejszą głowę i będę mógł się w pełni skupić na najbliższych spotkaniach – mówi Kacper Chodyna.

Foto: Biuro Prasowe Zagłębia Lubin

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.