Jak rodził się projekt The Eagle FC? Film dokumentalny z okazji 10-lecia klubu (WIDEO)

The Eagle FC, polonijny klub piłkarski na Wyspach Brytyjskich, świętował 10-lecie istnienia. Z tej okazji tuż przed Świętami Bożego Narodzenia ukazał się film dokumentalny o tym, jak urzeczywistniały się marzenia założycieli klubu.

Dziesięć lat temu, w lipcu 2011 roku grupa przyjaciół powołała do życia drużynę, którą nazwali The Eagle FC. Reszta to już historia… Wzlotów i upadków. Radości i smutków. Zwycięstw i porażek. Przyjaźni. Walki. Emocji. Polskości na Wyspach Brytyjskich. Historia pasji. Jednej pasji. Jednej drużyny. Zapraszamy na dokument, jak rodził się projekt The Eagle FC – czytamy na facebookowym profilu klubu.

Jakikolwiek komentarz z mojej strony jest tutaj zbędny, trzeba po prostu obejrzeć film, nad którym ludzie związani z The Eagle FC pracowali prawie cały rok. Zapraszam w imieniu klubu z Wysp Brytyjskich.

***

The Eagle FC jest objęty patronatem medialnym przez Galaktyczny Futbol. Współpracujemy na luźnych zasadach, bez zbędnej spiny. Artykuły o działalności i sportowych sukcesach tej sympatycznej grupy ludzi połączonej pasją do futbolu, pojawiają się od czasu do czasu na łamach portalu.

Orły na szczycie! Polonijny klub rządzi w angielskiej lidze

„Co słychać u Galaktycznych? Bracia Gikiewiczowie przesłali jubileuszowe życzenia z okazji 10-lecia The Eagle (WIDEO)

Osobowości niższych lig. Arkadiusz Jargieło, działacz i zawodnik The Eagle FC: Sędziom zdarza się nas „kręcić” tylko dlatego, że jesteśmy drużyną polonijną

Tak rodzą się legendy Niższych Lig. Ponad dwieście meczów w barwach jednego klubu

***

Przy okazji zapraszam inne, polonijne kluby do kontaktu. Zawsze z chęcią opublikuję materiały o tym „co piszczy w Waszej trawie”.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.