Jakub Kwiatkowski uderza w PZPN. „Słowa są tanie, teraz można mówić wszystko”

Jakub Kwiatkowski niedawno został zwolniony z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Teraz w rozmowie z „Przeglądem Sportowym Onet” po raz kolejny odniósł się do decyzji władz federacji.

Kwiatkowski pracował w PZPN-ie przez prawie 11 lat. Ponad 160 dziennikarzy oraz fotoreporterów podpisało się ostatnio pod listem z wyrazami wsparcia dla byłego team managera kadry i rzecznika prasowego związku.

– Byłem zszokowany, trudno mi było uwierzyć, że powstał. Szczerze? Poleciała łza ze wzruszenia. Czytałem, co się dzieje wokół mnie, jaki wydźwięk mają komentarze po zwolnieniu z PZPN, co piszą zaskoczeni kibice, moje profile w mediach społecznościowych dosłownie płonęły – szczególnie w pierwszych dniach po decyzji – przyznał Kwiatkowski.

– To dla mnie najlepsze referencje, lepszych nie umiałbym sobie wymarzyć i wyobrazić. To najpiękniejsze podziękowanie za 11 lat pracy. Wiadomo, że z PZPN nigdy takiego listu nie dostanę, skoro nawet w komunikacie o zwolnieniu mnie z pracy nie padło słowo „dziękuję”. Wasz list pokazał, że moja praca, która niekoniecznie spotkała się z akceptacją obecnych władz PZPN, była dobra – dodał.

Cezary Kulesza w niedawnej rozmowie z „Przeglądem Sportowym Onet” podkreślał, że związek miał przygotowane specjalne podziękowania dla Kwiatkowskiego. On jednak nie wierzy w słowa prezesa.

– Wygląda, że naprawdę szykowali mi wielką niespodziankę i trzymali ją w olbrzymiej tajemnicy, bo podczas pożegnania nie zauważyłem choćby ułamka chęci powiedzenia zwykłego „dziękuję”. Słowa są tanie, teraz mówić można wszystko. Ja też mogę powiedzieć, że w przyszłym sezonie planuję grać w Realu Madryt. A jak się to ma do rzeczywistości, to wszyscy wiemy… – stwierdził.

– Na koniec mogę powiedzieć jedno: „Tak, kochałem reprezentację Polski”. A rozstanie z kimś, kogo się kocha, zawsze jest trudne – zakończył były rzecznik prasowy PZPN.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.