Jakub Kwiatkowski zabrał głos po zwolnieniu z PZPN

Jakub Kwiatkowski wydał oświadczenie po decyzji PZPN o zwolnieniu go z funkcji rzecznika prasowego federacji oraz team managera reprezentacji Polski.

Kwiatkowski dowiedział się o zwolnieniu we wtorek 5 grudnia. Wtedy też informacja wypłynęła do mediów.

W środę odsłonięto kulisy rozstania. Z Kwiatkowskim nie chciał współpracować m.in. nowy selekcjoner Michał Probierz, zły choćby na fakt, że nie załatwiono mu wejściówki na ceremonię losowania grup Euro 2024. Z kolei w czwartek rankiem PZPN w jednozdaniowym komunikacie podał jedynie, że za decyzją stoją wspomniany Probierz i Dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów w federacji, Tomasz Kozłowski.

Na decyzję o rozstaniu, oschłe oświadczenie PZPN i brak w nim słowa „dziękuję” za jedenaście lat pracy Kwiatkowski zareagował długim oświadczeniem. Czytamy w nim m.in.

– Były to fantastyczne chwile, pełne wzlotów i upadków, niezapomnianych emocji, poznania niesamowitych i interesujących ludzi, ale również tych najgorszych typów (tak, do was mówię!)

Kwiatkowski podziękował wszystkim piłkarzom, trenerom (było ich siedmiu), członkom poszczególnych sztabów szkoleniowych oraz pracownikom PZPN.

– Będę za wami tęsknił, ale na pewno nasze piłkarskie drogi jeszcze się zejdą – zapewnił.

Kibicom były rzecznik przypomniał, że pewnych rzeczy nie mógł mówić z racji pełnionych funkcji. Wyraził też wdzięczność za okazane wsparcie po decyzji o zwolnieniu.

– To miłe wiedzieć, że mam tylu przyjaciół – zakończył.

Oświadczenie Jakuba Kwiatkowskiego

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.