Kapitalna oprawa na meczu podlaskiej A-klasy. Fani Turośnianki Turośń Kościelna pokazali moc

Podczas spotkania w pierwszej grupie podlaskiej A-klasy, kibice Turośnianki Turośń Kościelna zaprezentowali fantastyczną oprawę.

Zespół z Turośni jest aktualnym liderem tabeli podlaskiej A-klasy (grupa 1). W rozegranym w ubiegły weekend spotkaniu Turośnianka pokonała na własnym boisku Husara Nurzec 5:2. Na wysokości zadania, oprócz zawodników, stanęli również fani drużyny z Turośni Kościelnej. Wspierali swoich ulubieńców dopingiem oraz zaprezentowali oprawę godną trybun z wyższych klas rozgrywkowych.

Turośnianka Turośń Kościelna, jak wspomniałem wyżej, jest liderem tabeli pierwszej grupy podlaskiej A-klasy z dorobkiem siedmiu punktów. Zespół oprócz Husara Nurzec pokonał również Iskrę Narew 3:0 oraz zremisował w pierwszej kolejce sezonu z Iskrą Wyszki 2:2.

W następnej serii gier, liderzy z Turośni Kościelnej rozegrają wyjazdowe spotkanie z GKS-em Gródek. Początek spotkania w sobotę 12 września o godzinie 16. Fani Turośnianki już są gotowi na jutrzejszy mecz.Zapraszam do odwiedzania mediów społecznościowych klubu.

Link do Twittera TUTAJ

Link do Facebooka TUTAJMiejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.