Kolekcja szalików Patryka Bieleckiego, kierownika Unii Hrubieszów

Dziś na Galaktycznym Futbolu gości kolejny z pasjonatów zajmujących się kolekcjonowaniem piłkarskich szali. Swoimi zbiorami pochwalił się Patryk Bielecki, kierownik zespołu Unia Hrubieszów.

Patryk Bielecki podobnie jak Artur Mazur, którego kolekcję szalików przedstawiałem w jednym z poprzednich artykułów, jest też kierownikiem lokalnej drużyny. Bohater dzisiejszej publikacji działa w Unii Hrubieszów, która aktualnie jest liderem zamojskiej grupy Klasy A.

– Przygoda z szalami zaczęła się jakoś w 2015, gdy wraz z tatą, z którym kolekcjonuję szaliki, wpadł nam w ręce egzemplarz lokalnego rywala z powiatu – mówi Galaktycznemu Patryk Bielecki.

Kierownik Unii Hrubieszów i jego tata nie koncentrują się tylko na szalikach lokalnych klubów. W zbiorach panów Bieleckich możemy podziwiać egzemplarze z całego kraju.

– W naszej kolekcji jest około 500 różnych szali z całej Polski, klubowe, patriotyczne czy reprezentacyjne. Jest też kilka sztuk egzemplarzy fanklubowych zagranicznych drużyn. – podkreśla Patryk Bielecki.

– Mamy też sporo szali z serii „Janusz Waluś” oraz „Legia Pamiętamy”. Jest też parę perełek wydanych przez firmę O.K. Niektóre wzory w naszej kolekcji to być może kolekcjonerskie białe kruki. Nasz zbiór jest dosyć duży, szale przechowujemy w szafach oraz pudełkach, a najnowsze nabytki wciąż czekają na fotografie do folderu z kolekcją.

Obecnie Bieleccy skupiają się na poszukiwaniu nowych szali z regionu lubelskiego oraz niższych lig w Polsce.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.