Koniec „story of Gwardia Koszalin”. 7:1 to… w tym przypadku porażka

Poszło szybciej niż myślałem. I jestem zawiedziony. Myślałem, że będzie dłużej i więcej.

Niestety, Gwardia Koszalin nie zdołała utrzymać ciężaru jakościowego i w spotkaniu 9. kolejki grupy zachodniopomorskiej, straciła bramkę z Raselem Dygowo. Przed tym meczem Rasel zajmował trzecie od końca, 18. miejsce z wyjazdowym bilansem bramkowym 4-15, a ogólnie 10-27.

Piątą wyjazdową bramkę Rasel strzelił w Koszalinie i tym samym zakończył, „Great story of Gwardia Koszalin” w sezonie 2021/21.

781 minut Gwardii bez straty bramki. Absolutne zwycięstwo w szalone i przewrotnej ,,Grupie Zero’’. Utrata gola u siebie z bez mała outsiderem w 61. minucie meczu przy stanie 3:0. Czy to jest porażka?  Tak, to jest porażka.

Gwardia Koszalin – Rasel Dygowo 7:1 (2:0).

Bramki: Gwardia – 11, 16, 56, 65, 68, 74 i 90. Rasel – 61 min gry.