Korona Kielce ma nowego sponsora

STS – największy bukmacher w Polsce – podpisał kontrakt sponsorski z Koroną Kielce. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2023/2024 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Na jej mocy STS został oficjalnym sponsorem i bukmacherem kieleckiego klubu.

Logo bukmachera pojawi się na m.in. na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych stadionu przy ul. Ściegiennego. Współpraca obejmie także działania digital (w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach). STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do kibiców. Jest to kolejna z umów, którą podpisały STS i Korona. Wcześniejsza współpraca między liderem rynku bukmacherskiego, a kieleckim klubem miała miejsce w latach 2016-2020.

– Cieszymy się, że klub, będący tak ważną częścią regionu, który reprezentuje, ponownie dołącza do grona sponsorowanych przez STS podmiotów. Jedna z najwyższych frekwencji w Ekstraklasie, duże zaangażowanie fanów oraz doskonała postawa drużyny w rundzie wiosennej minionego sezonu pokazują potencjał, który jest w Kielcach. Dołożymy wszelkich starań, żeby nasza współpraca przyniosła dużo korzyści obu stronom kontraktu. Skorzystają z niej również kibice, dla których przygotujemy atrakcyjne oferty i akcje – mówi Paweł Rabantek, Chief marketing officer w STS

– Kontrakt sponsorski z Koroną Kielce, to dla nas kolejny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania rodzimego sportu. Każda umowa sponsorska jest dla nas równie ważna i do każdej podchodzimy z pełną powagą, aby realizować zawarte w niej cele.  – dodaje.

– Nasz klub stale się rozwija. Cieszymy się, że ten rozwój dostrzegają również inni. Dziękujemy firmie STS za zaufanie oraz za decyzję o wejściu do Żółto-Czerwonej rodziny. Mamy nadzieję na dobrą i owocną współpracę z korzyścią dla obu stron – powiedział Łukasz Jabłoński, Prezes Zarządu Korona SA.

Na rozpoczęcie sezonu Ekstraklasy oraz hitowe starcia w trakcie całego sezonu, Oficjalny Bukmacher kieleckiego klubu zaplanował promocje z bonusami oraz boosty kursowe na spotkania Korony. Już przed pierwszym meczem, STS przewiduje specjalną akcję promocyjną. Nowi klienci rejestrujący się z dedykowanym kodem, spełniając kilka prostych warunków, mogą otrzymać bonus w postaci 300zł za wygraną kielczan. Dla obecnych klientów, legalny bukmacher przygotował ofertę z zakładem bez ryzyka oraz dedykowane kursy dla tego spotkania. 

STS aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma oprócz Korony Kielce sponsoruje także m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, mistrza Polski – Raków Częstochowa, Jagiellonię Białystok, Zagłębie Lubin oraz Widzew Łódź.

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Źródło i foto: Biuro Prasowe Rakowa Częstochowa

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.