fbpx

Korona Kielce wydała komunikat w sprawie przyszłości szkoleniowca pierwszego zespołu

Kamil Kuzera podpisał nowy kontrakt z Koroną Kielce. Szkoleniowiec parafował umowę ważną do 30 czerwca 2025 roku.

Kuzera przez lata był związany z Koroną jako piłkarz. Występował też krótko w Wiśle Kraków, Górniku Zabrze, Widzewie Łódź i Polonii Warszawa, ale najwięcej spotkań zagrał w kieleckim zespole.

Po zakończeniu kariery zaczął pracę jako trener. Był asystentem Macieja Bartoszka w Koronie, Bruk-Bet Termalice Nieciecza i Chojniczance Chojnice. Pomagał też Dominikowi Nowakowi i Leszkowi Ojrzyńskiemu w Koronie. Tego ostatniego zastąpił w końcówce października 2022 roku.

Obecny szkoleniowiec Koroniarzy prowadził drużynę w 26 meczach (w tym w 8 jako trener tymczasowy) z czego:
– w sezonie 2022/2023 (8 zwycięstw, 5 remisów, 7 porażek)
– w sezonie 2021/2022 (1 zwycięstwo, 1 porażka)
– w sezonie 2020/2021 (3 zwycięstwa, 1 remis)

Kuzera podczas swojej kariery trenerskiej w barwach Korony zanotował łącznie 12 zwycięstw, 6 remisów i 8 porażek. W rundzie wiosennej ubiegłego sezonu zespół do przedostatniej kolejki nie przegrał żadnego meczu na Suzuki Arenie i zdobył aż 28 punktów, Kielecka ekipa poprzednią kampanię zakończyła na 13. miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

W tym sezonie Korona zagrała jeden mecz remisując 1:1 ze Śląskiem Wrocław.

„Trenerze, bardzo się cieszymy i życzymy kolejnych sukcesów w Żółto-Czerwonej Rodzinie!” – czytamy w komunikacie Korony.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.