„Kulesza dogadał się z dwoma trenerami jednocześnie.” Dobrze, że już jutro zakończy się ta farsa

We wtorek Cezary Kulesza oficjalnie przedstawi nowego selekcjonera. Wciąż nie ma pewności, kto nim zostanie. Krążą różne pogłoski, prezes PZPN bawi się ze wszystkimi w ciuciubabkę. Nowe wieści podał Roman Kołtoń z „Prawdy Futbolu”. Zdaniem dziennikarza Kulesza dogadał się z dwoma kandydatami – Paulo Bento oraz Vladimirem Petkoviciem.

We wtorek 24 stycznia na oficjalnej konferencji prasowej Cezary Kulesza ma przedstawić nowego selekcjonera kadry. W zeszłym tygodniu serwis TVP Sport poinformował, że będzie nim Paulo Bento. Tym doniesieniom zaprzeczył w rozmowie z Fabrizio Romano zaprzeczał agent portugalskiego trenera.

Natomiast według Romana Kołtonia z „Prawdy Futbolu”, prezes PZPN dogadał się z dwoma szkoleniowcami – właśnie Paulo Bento oraz Vladimirem Petkoviciem.

Paulo Bento

– Petković dogadany, Bento też. Dokładnie tak jest. Ja wiem, że Fabrizio Romano podaje, że agent Bento zaprzecza, iż ten wybiera się do Warszawy, natomiast wszystkie szczegóły zatrudnienia Paulo Bento i Vladimira Petkovicia, ich kontrakty, są uzgodnione. Cezary Kulesza może jednak zaskoczyć – powiedział Kołtoń w rozmowie z Marcinem Lepą, dziennikarzem „Polsatu Sport”.

Vladimir Petković

Kilka minut później dziennikarz jeszcze raz podkreślił: – Paulo Bento i Vladimir Petković to uzgodnione kandydatury z PZPN co do objęcia reprezentacji Polski – stwierdził.

Źródło: Prawda Futbolu

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.