Negocjacje z Paulo Bento zakończyły się fiaskiem. Dwóch trenerów pozostało w grze o posadę selekcjonera

We wtorek mamy poznać nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Cezary Kulesza zapowiedział, że będzie to uznany zagraniczny trener i wszystko wskazywało na to, że będzie nim Paulo Bento. „Przegląd Sportowy” informuje, że negocjacje z Portugalczykiem zakończyły się fiaskiem.

Cezary Kulesza pod koniec ubiegłego tygodnia przekazał, że wybrał już nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Prezentacja ma natomiast nastąpić podczas wtorkowej konferencji prasowej na Stadionie Narodowym, która ma się rozpocząć o godzinie 13. 

W ostatnich tygodniach w mediach przewijały się nazwiska kolejnych kandydatów do objęcia reprezentacji. Najpoważniejszymi z nich byli Vladimir Petković, Paulo Bento czy Steven Gerrard. Wymieniano również Fernando Santosa i Jurgena Klinsmanna. TVP Sport w ubiegłym tygodniu informowało, że nowym trenerem zostanie Bento, ale okazuje się, że Portugalczyk nie doszedł do porozumienia z władzami polskiej federacji. „Przegląd Sportowy” informuje, że negocjacje z 53-latekiem zakończyły się niepowodzeniem.

„Na dwa dni przed prezentacją wydaje się, że naszą kadrę obejmie ktoś z dwójki: Vladimir Petković — Fernando Santos. Mniejsze szanse ma na to Paulo Bento, z którym również prowadzone były negocjacje, ale z naszych informacji wynika, że nie zakończyły się sukcesem” – czytamy na łamach „PS”.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.