Maciej Bartoszek, szkoleniowiec Wisły Płock: Pokora, praca, krok po kroku i trzeba piąć się w górę tabeli

Trenerzy zabrali głos po meczu 19. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Wisła Płock pokonała Lechię Gdańsk 1:0 (1:0). Bramkę na wagę trzech punktów dla Nafciarzy w 4. minucie zdobył Damian Rasak.

Tomasz Kaczmarek (Lechia Gdańsk):

– Na pewno po naszej stronie dzisiaj jesteśmy niezadowoleni, że nie udało nam się ani zrobić dobrego wyniku, ani zagrać dobrego meczu. Źle zaczęliśmy ten mecz. Dużo pierwszych pojedynków na początku przegraliśmy. W czwartej minucie ze stałego fragmentu gry bramka, która dodaje skrzydeł przeciwnikowi, a nam utrudnia. W ostatnich tygodniach zawsze pierwsza bramka dla przeciwnika. Dzisiaj nie udało nam się nigdy opanować tego meczu. Nie udało nam się zdobyć kontroli nad tym meczem. Przeciwnik nie pozwolił skontrolować tego meczu. Nam się to nie udało. Mieliśmy dwie, trzy, cztery sytuacje, kilka stałych fragmentów gry, ale dzisiaj nie zasłużyliśmy na to, żeby tutaj wygrać. Naprawdę przykro jest nam, że tak słabym meczem zakończyliśmy rundę. Teraz trzeba ten wolny czas wykorzystać do mocnej analizy, żeby wyciągnąć właściwe wnioski jako zespół i co do rozwoju pójść we właściwym kierunku.


Maciej Bartoszek (Wisła Płock):

– Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Zakładaliśmy, że może być to mecz trudniejszy, niż wcześniejszy mecz z Legią. Tak, jak mówiłem przed meczem, mieliśmy pewne rachunki do wyrównania. Z dużym niedosytem wracaliśmy z Gdańska. Udało się zrealizować te założenia. Pokora, praca, krok po kroku i trzeba piąć się w górę tabeli. Tak dzisiaj zrobiliśmy. Byliśmy konsekwentnym zespołem, drużyną na boisku i to w dużej mierze zadecydowało o korzystnym rezultacie.

Fot. Mateusz Ludwiczak / Wisła Płock S.A

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.