ME Niesłyszących w futsalu. Polki zagrają z reprezentacją Irlandii w ćwierćfinale

Reprezentacja Polski kobiet we wtorek z zmierzy się z zespołem Irlandii w ćwierćfinale mistrzostw Europy Niesłyszących w futsalu rozgrywanych we włoskim Montesilvano.

Podopieczne trenera Aleksandra Opaczewskiego zajęły pierwsze miejsce w grupie C z kompletem sześciu punktów. Polski pokonały reprezentację Holandii 7:1 oraz Anglię 4:3. Dziś poznały ćwierćfinałowe rywalki. Nasze panie zmierzą się z drużyną Irlandii, która uplasowała się na trzeciej pozycji w grupie B, a następnie stoczyła zwycięski pojedynek barażowy ze Szwajcarią (4:0).

O nastroje przed jutrzejszym spotkaniem z Irlandkami zapytałem selekcjonera naszej reprezentacji Aleksandra Opaczewskiego.

– Jesteśmy przekonani, że jutrzejszy mecz z Irlandią zakończy się naszym zwycięstwem i awansujemy do półfinału ME. Jesteśmy dobrze przygotowanym zespołem, wszystkie argumenty przemawiają za naszą drużyna. Z meczu na mecz gramy lepiej i wierzę, że jutro pokażemy to na boisku. Kibicujcie i trzymajcie kciuki za nasze dziewczyny o 12:45 – krótko skomentował trener.

Transmisja live jutro od 12:45 na platformie YouTube. Link TUTAJ

Wyniki i terminarz mistrzostw Europy Osób Niesłyszących w futsalu w Montesilvano TUTAJ

Zachęcam do wsparcia Reprezentacja Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej. Można to zrobić wpłacając symboliczną złotówkę na internetowej zrzutce.  ZRZUTKA (link)

***

Fot. https://edfcmontesilvano2022.fssi.it/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.