Michał Probierz ogłosił kadrę młodzieżowej reprezentacji Polski. Jest brylancik z Liverpoolu

Michał Probierz ogłosił skład młodzieżowej reprezentacji Polski na wrześniowe mecze towarzyskie. 

Polska młodzieżówka we wrześniu zagra dwa towarzyskie mecze. 23 września spotka się z Grecją w Białymstoku. Będzie to oficjalny debiut 49-letniego Probierza w roli selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21. Cztery dni później w Suwałkach będzie rywalizować z Łotwą. 

Na liście piłkarzy powołanych przez Probierza jest jeden piłkarz mający za sobą debiut w pierwszej reprezentacji Polski. Jest nim Kacper Kozłowski z Vitesse Arnhem. Oprócz niego w kadrze znalazło się jeszcze dwóch zawodników z lig zagranicznych – Patryk Peda z włoskiego SPAL oraz Mateusz Musiałowski z Liverpoolu.

Kadra Polski U-21 na mecze z Grecją i Łotwą

Bramkarze: Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań), Kacper Tobiasz (Legia Warszawa), Kacper Trelowski (Raków Częstochowa).

Obrońcy: Oskar Krzyżak (Raków Częstochowa), Dominik Marczuk (Stal Rzeszów), Ariel Mosór (Piast Gliwice), Patryk Peda (SPAL 2013, Włochy), Maksymilian Pingot (Lech Poznań).

Pomocnicy: Daniel Dudziński (GKS Katowice), Mariusz Fornalczyk (Pogoń Szczecin), Fryderyk Gerbowski (Stal Mielec), Dawid Hanc (Chrobry Głogów), Jakub Kałuziński (Lechia Gdańsk), Kacper Kozłowski (SBV Vitesse, Holandia), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Mateusz Musiałowski (Liverpool FC, Anglia), Jakub Myszor (Cracovia), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Michał Rakoczy (Cracovia), Kajetan Szmyt (Warta Poznań), Tomasz Wójtowicz (Ruch Chorzów).

Napastnicy: Dawid Kocyła (Wisła Płock), Filip Szymczak (Lech Poznań), Szymon Włodarczyk (Górnik Zabrze).


Źródło: PZPN

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.