fbpx

Michał Probierz stanął w obronie Lewandowskiego. „Dziwię się hejtowi wobec jego osoby. To człowiek, który przez lata wprowadzał nas na wielkie turnieje”

Michał Probierz podczas rozmowy z dziennikarzami zdecydowanie stanął w obronie Roberta Lewandowskiego. Selekcjoner wyraził zdziwienie hejtem, który wylewa się na kapitana naszej reprezentacji.

W opinii ekspertów w meczu z Czechami Robert Lewandowski był cieniem samego siebie. Kapitan kadry wyglądał źle nie tylko pod względem piłkarskim, ale też fizycznym. Po zakończeniu spotkania zawodnik FC Barcelony musiał zmierzyć się z falą krytyki.

W poniedziałek w obronie kapitana reprezentacji Polski stanął selekcjoner, Michał Probierz.

– Nie zgodzę się, że to był fatalny mecz Roberta, a jestem już po analizie meczu. Musimy bardziej wykorzystywać to, w jaki sposób Robert wychodzi na pozycję. Często nie potrafimy zagrać tego ostatniego podania – powiedział Probierz.

– Dziwię się hejtowi wobec jego osoby. To człowiek, który przez lata wprowadzał nas na wielkie turnieje. Czasem trzeba przetrwać trudne momenty. Reprezentacja musi mu pomóc, by wrócił. Najłatwiej to wieszać psy, ale Robert jest teraz w trudnym momencie i on sam zdaje sobie z tego sprawę. Pamiętajmy, że dopiero wrócił po kontuzji – powiedział trener kadry.

W meczu z Łotwą Lewandowski zagra w podstawowym składzie.

– W meczu z Czechami Robert stwarzał sporo miejsca kolegom z reprezentacji. Grający za jego plecami zawodnicy mieli dużo swobody i z tego powstawały sytuacje do zdobycia gola. A poza tym jakby Robert strzelił gola na 2:1 wszyscy mówiliby, że zagrał najlepsze spotkanie – dodał Probierz.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Łotwą dostępny jest TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.