Michał Probierz szykuje sensacyjne powołanie. Były gracz Jagi na celowniku selekcjonera

Michał Probierz od czasu objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski podkreśla, że nadszedł czas na gruntowne zmiany. Kadra narodowa potrzebuje świeżej krwi, czytaj zawodników młodszej generacji.

Nowy selekcjoner ruszył z kopyta do pracy i szuka odpowiednich kandydatów do gry w narodowych barwach. Jego zapału nie ostudził remis z Mołdawią, który prawdopodobnie pozbawił nasz zespół szans na bezpośredni awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Probierz i jego sztab wybierają się na europejskie stadiony, aby obserwować kolejnych piłkarzy. Zdaniem „Przeglądu Sportowego Onet” selekcjoner szykuje sensacyjne powołanie. 

Na najbliższym zgrupowaniu reprezentacji Polski może pojawić się nieco zapomnaiany Karol Struski. 22-letni środkowy pomocnik jest zawodnikiem Arisu Limassol. Już w czwartek jeden z członków sztabu szkoleniowego Probierza będzie obserwował byłego gracza Jagiellonii Białystok (31 meczów w pierwszym zespole, gol i 2 asysty) w czasie meczu Ligi Europy z Betisem Sewilla.

Struski, który w Arisie zagrał 46 spotkań (5 goli i 3 asysty), to tylko jeden z piłkarzy, którzy będą obserwowani w najbliższym czasie, a nie byli powołani na mecze z Wyspami Owczymi i Mołdawią. Na liście Probierza są też Kacper Kozłowski z Vitesse Arnhem, Paweł Bochniewicz z Heerenveen, Nicola Zalewski z AS Roma, Jan Bednarek z Southampton, Krystian Belik z Birmingham City i Michał Helik z Huddersfield Town.

****

Portal Galaktyczny Futbol powstał w celu promocji klubów piłkarskich z niższych lig. Z czasem zacząłem pisać również o „dużej piłce”. Strona się rozwija i potrzebuje wsparcia. Pijąc ze mną kawkę, wspomagasz mój portal.

Dziękuję. Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.